Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Nagroda dla plotera Epson SureColor SC-S70600

Tegoroczną, prestiżową nagrodę Europejskiego Stowarzyszenia Prasy poświęconej drukowi Cyfrowemu (European Digital Press Association) w kategorii „Najlepsze urządzenie drukujące z roli na rolę o szerokości do 1,6 m” (“Best Wide Format Roll-To-Roll Printer – Up To 1.6 metres”) otrzymała wielkoformatowa drukarka Epson SureColor SC-S70600.

Nagrodzone urządzenie o uniwersalna drukarka łącząca najwyższą jakość druku o szerokiej przestrzeni barwnej z wysoką szybkością i wydajnością oraz elastycznością zastosowań zarówno do produkcji prostych wydruków do szeroko pojętego digital signage (reklama i informacja) jak i do produkcji najwyższej jakości materiałów dekoracyjnych i reklam o fotograficznej jakości.

SC-S70600 umożliwia druk na różnych podłożach z roli o szerokości do 162,6 cm (64 cale) z jednoczesnym wykorzystaniem 10 kolorów w tym białego i metalicznego. Połączenie nowego, ekologicznego atramentu Epson UltraChrome GSX i głowicy MicroPiezo TFP drukującej w rozdzielczości 1440x1440 dpi pozwala uzyskać doskonałe kolorystycznie wydruki o dużej liczbie szczegółów i  płynnych przejściach tonalnych.

„SecureColor SC-S70600 umożliwia wymagającym użytkownikom profesjonalnych aplikacji uzyskiwać wydruki o żywych barwach z drukowaniem białych apli czy efektów specjalnych metalicznym atramentem. Drukować można na bardzo szerokiej gamie różnych podłoży przeźroczystych i nieprzeźroczystych z zachowaniem wysokiej efektywności produkcji” – mówi Tomasz Kuciński, manager działu Pro Graphics w polskim oddziale Epson Europe. „Drukarka ta znakomicie poszerza pole kreatywności użytkownika bez konieczności kompromisów jakościowych czy zmniejszenia wydajności i zwiększania kosztów produkcji.”

EDP - European Digital Press Association  to Europejskie Stowarzyszenia Prasy poświęconej cyfrowemu drukowi, zrzeszające 20 pism docierających do ponad miliona czytelników w 23 krajach Europy. „Tegoroczni laureaci udowadniają, że skoncentrowanie się na inwestowaniu w działy badawczo rozwojowe pozwala na tworzenie nowych, innowacyjnych produktów, które szerokim rozumieniu zmieniają rynek profesjonalnego druku” – skomentował Rudolf Messner, prezes EDP.

Źródło: Epson

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.