AKTUALNOŚCI

Modeluj swoje pomysły w wirtualnej glinie.

3D Systems poinformowało o udostępnieniu Cubify Sculpt, potężne narzędzie do modelowania w wirtualnej glinie, który przemienia modele 3D w projekt realistyczny, gotowy do wydruku 3D.

Cubify Sculpt zasilany jest silnikiem CAD firmy 3D Systems i jest idealny do dowolnego formowania masy formierskiej o ograniczonych kształtach. Program jest dostępny w 14 dniowej wersji próbnej i jest wyceniony na 129 dolarów. Polska cena nie jest jeszcze znana.

Cubify Sculpt posiada potężny zestaw funkcji, który obejmuje także tekstury oraz nadawanie farby na kolorowym wydruku 3D. Pogram posiada także możliwość importowania wielu wzorów i kształtów. Projekty można drukować w zaciszu domowego pokoju, lub przenieść druk do zasobów chmury i udostępnić osobom trzecim.

Cubify Sculpt akceptuje formaty plików STL, OBJ, i PLY.

Źródło:

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.