Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Rendering sieciowy KeyShot

Firma Luxion, lider technologii do foto-realistycznego rendering w czasie rzeczywistym, twórca programu KeyShot, pierwszego programu wykorzystującego śledzenie promieni światła w czasie rzeczywistym, przedstawia rendering sieciowy KeyShot.

Dlaczego warto używać renderingu sieciowego KeyShot?

System renderingu sieciowego KeyShot, pozwala na efektywne wykonanie oraz zarządzanie procesem wizualizacji statycznych foto-realistycznych obrazów, animacji czy interaktywnych modeli 3D gotowych do umieszczenia na stronie internetowej. Po prostym procesie instalacji, każdy użytkownik KeyShot, może wysłać zadanie do wykonania w kolejce sieciowej. Wszyscy użytkownicy mogą zobaczyć, jakie zadania są kolejne do wykonania.

Jak działa rendering sieciowy KeyShot?

System renderingu sieciowego KeyShot składa się z trzech elementów: trybu Master, trybów Slave i Kolejki.

Tryb Master zarządza renderingiem sieciowym KeyShot. Renderingi są ustawiane w kolejkę, a do ich wyliczenia wykorzystywana jest moc obliczeniowa komputerów, na których jest zainstalowany tryb Slave.

Rendering sieciowy KeyShot jest kompatybilny z komputerami PC oraz MAC.

Im więcej rdzeni procesorów możemy wykorzystać, tym szybciej otrzymamy gotowe wizualizacje.

Ile rdzeni procesorów można wykorzystać?

Roczna licencja renderingu sieciowego, może wykorzystać od 32 rdzeni, aż do 256, co pozwala skrócić czas oczekiwania na rendering do minimum.

Dowiedz się więcej.

Rendering sieciowy KeyShot działa zarówno z licencjami KeyShot jak i licencjami KeyShot PRO.

Bezpłatnie przetestuj renderingu sieciowy KeyShot.

Źródło: Datacomp

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.