Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Salon Technologii CAx w Krakowie

15 października 2013 roku po raz kolejny Kraków na 3 dni zamieni się w centrum najnowszych technologii inżynierskich za sprawą Salonu Technologii CAx.

Salon towarzyszy 18. Międzynarodowym Targom Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL.

Podczas wydarzenia prezentowane są systemy i urządzenia wspierające specjalistów na każdym etapie produkcji: od koncepcji i projektu, przez symulacje i prototypowanie, kończąc na wytwarzaniu i zarządzaniu produkcją.

W skład zakresu tematycznego Salonu wchodzą:

  • Wzornictwo przemysłowe, oprogramowanie dla projektantów
  • Oprogramowanie metrologiczne i pomiarowe, inżynieria odwrotna, przetwarzanie obrazu.
  • Oprogramowanie inżynierskie (CAD, CAM, CAE, CIM).
  • Oprogramowanie do symulacji i modelowania procesów technologicznych
  • Oprogramowanie naukowo-techniczne i obliczeniowe.
  • Technologie szybkiego prototypowania RP oraz RT.
  • Oprogramowanie do wspomagania zarządzania procesami (ERP, MRP, PLM, MES, MOM).
  • Urządzenia i programy do wirtualizacji (cyfrowe prototypowanie, rzeczywistość wirtualna).

Kompleksowy pakiet dodatkowych korzyści

Krakowski Salon Technologii CAx to nie tylko spotkania biznesowe, nowi klienci i podpisane umowy dotyczące wdrożeń. Ważnym elementem Salonu jest Strefa Wiedzy, w której prezentowane są najnowsze trendy w synergicznym podejściu do problemów inżynierskich jak i związanych z zarządzaniem produkcją w zakładach przemysłowych. To właśnie w Strefie odbędzie się XII Forum Inżynierskie, organizowane przez Stowarzyszenie „ProCAx”. W ramach forum wielu uznanych naukowców i użytkowników technologii CAx zaprezentuje osiągnięcia i koncepcje związane wykorzystaniem najnowszych technologii w przemyśle. Organizatorzy już po zakończeniu zeszłorocznej edycji potwierdzili długotrwałą współpracę przy organizacji Salonu Technologii CAx.

Pierwsze w tym roku wydanie e-biuletynu

Z przyjemnością prezentujemy również pierwszy tegoroczny numer Biuletynu Targowego poświęconego jesiennym targom przemysłowym - 18. już edycji Targów EUROTOOL® oraz 5. edycji Targów BLACH-TECH-EXPO wraz z towarzyszącymi im Salonami. Każdego roku Targi są kompleksową platformą spotkań specjalistów ze wszystkich branż związanych z przemysłem. Dlatego stale wzbogacamy program Targów. Co przygotowaliśmy w tym roku? Co proponujemy przedsiębiorcom, którzy chcą w pełni zautomatyzować procesy produkcyjne i wyprzedzić technologicznie swoich konkurentów? Jakie firmy będą tegorocznymi wystawcami? Zainteresowanych zapraszamy do lektury.

Źródło: Targi w Krakowie

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.