ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

M-Files - Nowa jakość zarządzania dokumentacją

Oferta Robobat Polska została wzbogacona o innowacyjne oprogramowanie M-Files, zapewniające wydajne zarządzanie dokumentami w firmie. Na mocy podpisanej umowy Robobat Polska został oficjalnym dystrybutorem rozwiązań M-Files i uzyskał tytuł Solution Provider.

W dniach 18 czerwca i 20 sierpnia Robobat zaprasza do udziału w sesjach online, podczas których zostaną zaprezentowane możliwości oprogramowania M-Files. Udział w sesjach jest bezpłatny.
Szczegóły dotyczące zapisu na sesje online są dostępne na stronie internetowej.

Oprogramowanie M-Files zmienia tradycyjne podejście do zarządzania treścią oraz dokumentami korporacyjnymi. Do tej pory były to drogie, skomplikowane produkty wymagające zmian w procesach biznesowych oraz korzystania z kompleksowych usług i wsparcia informatyków. Rozwiązanie M-Files wprowadza nową jakość w zarządzaniu dokumentacją, zapewniając potężne i jednocześnie łatwe w obsłudze narzędzie.

Oprogramowanie M-Files jest wykorzystywane w wielu branżach, jednak jednym z głównych odbiorców systemu są pracownie projektowe i architektoniczne.

M-Files to bezpieczne rozwiązanie oparte o centralny magazyn plików (serwer plików), pozwalające na zarządzanie obiegiem ważnych dokumentów, informacji i procesów typowych dla firm związanych z sektorem budownictwa.

M-Files daje możliwość zarządzania dokumentami CAD, specyfikacjami technicznymi i dokumentacją projektową, przy jednoczesnym zapewnieniu kompatybilności z programami CAD. W archiwizowanej dokumentacji zawarte są wszelkie niezbędne informacje dotyczące pliku, imię i nazwisko inżyniera odpowiedzialnego za projekt oraz wiele innych.

Według analiz przeprowadzonych na zlecenie producenta, każdego dnia pracownik traci 30 minut na szukaniu potrzebnych dokumentów. Wdrożenie w firmie wydajnego rozwiązania przeszukiwania treści jakim jest M-Files, pozwala podnieść produktywność średnio o 30%. (Źródło: AIIM)

Więcej informacji o programie M-Files.

Źródło: www.robobat.pl/m-files

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.