Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Nowa strona internetowa Sandvik Coromant

Firma Sandvik Coromant z satysfakcją ogłosiła wiadomość o uruchomieniu nowej strony internetowej, dostępnej pod adresem www.sandvik.coromant.com. Odświeżona witryna jest jednym z elementów nowej, globalnej strategii Sandvik Coromant, która koncentruje się na obsłudze rosnących potrzeb klientów na rozwijającym się rynku.

Aby ułatwić użytkownikom poruszanie się po stronie - dostępnej w 19 językach i w ponad 100 krajach - jej struktura i sposób obsługi zostały uproszczone. Znajdziemy tu informacje na temat najlepszych technik obróbki skrawaniem, doboru narzędzi i strategii optymalizacji produktywności, zaczerpnięte z bogatego doświadczenia Sandvik Coromant w dziedzinie obróbki wiórowej metali.

“Internet to narzędzie, dzięki któremu klient ma niezwykle łatwy dostęp do wyczerpujących informacji” - podkreśla Björn Roodzant, Senior Manager for the Global Web. – „Do klienta należy wybór sposobu i czasu nawiązania współpracy z nami. Mamy nadzieję, że nowa strona internetowa będzie nieocenionąpomocą dla wszystkich klientów.”

Użytkownik strony ma do dyspozycji kilka przydatnych narzędzi: 

Wyszukiwarka

Nowa wyszukiwarka korzysta z potężnej, indeksowanej bazy danych, obejmującej artykuły, oznaczenia produktów, rodziny produktów, filmy, zdjęcia i inne materiały. Dzięki funkcji autouzupełniania, użytkownik łatwo dotrze do poszukiwanych przez siebie informacji.

Zamówienia przez Internet

Kolejną zaletą są wygodne zakupy produktów Sandvik Coromant przez Internet. Liczne funkcje do dyspozycji użytkownika to m. in. łatwa i szybka rejestracja nowych klientów, informacje o dostępności produktów, import pozycji zamówieniowych z pliku, śledzenie dostawy oraz historia zamówień i faktur.

Asystent doboru narzędzi - Tool Selector  

Ta internetowa aplikacji to nowoczesne narzędzie ułatwiające wybór odpowiedniego rozwiązania w oparciu o parametry podane przez klienta, jak np. “obrabiany materiał” czy “zastosowanie”. Rzetelność informacji o produktach gwarantuje ich zgodność z nową normą ISO (13399).

Informacje i wydarzenia lokalne

Serwis internetowy firmy udostępnia ponadto najświeższe wiadomości z rynku lokalnego, możliwość rejestracji i udziału w szkoleniach oraz seminariach.

Sandvik Coromant jest wiodącym producentem narzędzi skrawających dla branży obróbki metali, który angażuje wszystkie siły w rozwój nowoczesnych technologii, które przyczyniają się do sukcesu jego klientów.

Jeśli chcą Państwa uzyskać więcej informacji lub skorzystać z nowych narzędzi, zapraszamy do odwiedzenia witryny www.sandvik.coromant.com.

Źródło: Sandvik Coromant

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.