ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Kuchnia w 5 minut z Palette CAD

Jeżeli mamy potrzebę stworzenia nieskomplikowanego ciągu mebli kuchennych w krótkim czasie, możemy skorzystać z narzędzi, jakie posiada Palette CAD.

Program wyposażony jest m.in. w gotowe układy kuchenne w opcji I (układ prosty), L (układ narożnikowy) oraz U (układ „podkowa”).

Jedyne, co trzeba wykonać, to stworzyć pomieszczenie, a następnie przejść do biblioteki w celu wstawienia układu mebli, który jest nam w danej chwili potrzebny.

Po wprowadzeniu pożądanych wymiarów program automatycznie utworzy zestaw mebli, który należy umieścić w projekcie. Efekt jest widoczny od razu.

Następnie można już dokonać edycji przestrzeni podziałowych, wyedytować korpusy, wybrać odpowiednie fronty i kuchnia jest już właściwie gotowa.

W taki oto sposób w kilka minut powstaje kompaktowy zestaw mebli kuchennych, który można w razie potrzeby zapisać, rozbudowywać i wykorzystywać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Źródło: Damaro

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.