Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Komputery All-in-One firmy ASUS

W połowie maja portfolio produktów firmy ASUS dostępnych w Action poszerzy się o komputery All-in-One. To wypadkowa coraz większego zainteresowania konsumentów tego typu urządzeniami oraz dotychczasowej dobrej współpracy obu firm.

„Popyt na komputery All-in-One rośnie. Na rynku urządzenia tego typu są wciąż nowością. Do niedawna, przed wprowadzeniem systemu Windows 8, były traktowane jako ciekawostka. Jednak teraz ich obecność na rynku jest w pełni uzasadniona, ponieważ 10-punktowy ekran dotykowy pozwala na pełne wykorzystanie systemu. Zwiększone zainteresowanie tymi urządzeniami jest głównym motorem poszerzania współpracy z naszymi dotychczasowymi partnerami” – wyjaśnia Marek Kołkowski, Country Product Manager, ASUS Polska

W Action dostępna będzie pełna gama modeli – od podstawowych (ET1612, ET2012, ET2013), po bardziej zaawansowane konstrukcje z 10-punktowymi ekranami dotykowymi i systemem Windows 8 (ET2220, ET2300, ET2701). Komputery All-in-One sprawdzają się zarówno w biurze, jak i domu. Nie zajmują dużo miejsca, a jednocześnie pozwalają na przechowywanie plików, wydajną pracę i zabawę. W ofercie firmy ASUS znajdują się ciekawe modele np. ET2300 posiada składany ekran, który można położyć płasko na stole i w ten sposób korzystać z aplikacji czy gier, z kolei ET2701 napęd Blu-ray combo, dzięki któremu dostępne jest odtwarzanie i nagrywanie filmów na DVD.

U dystrybutora nie zabraknie również wzbudzającego duże zainteresowanie wśród konsumentów ASUS Transformer AiO, który łączy w sobie dwa urządzenia i trzy różne zastosowania. To w pełni funkcjonalny komputer stacjonarny z systemem Windows 8, który po odłączeniu 18-calowego monitora od części stacjonarnej, przekształca się w duży tablet obsługujący dwa systemy operacyjne – Windows 8 lub Android 4.1 - w zależności od aktualnych potrzeb użytkownika.

Komputery All-in-One firmy ASUS są również dostępne w AB, ABC i Incom. Od drugiej połowy maja br. do tej grupy dołączy Action.

Źródło: Asus

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.