Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Drukarki 3D - nowe zastosowanie

Max Kolonko mówi o nowym zastosowaniu drukarek 3D i chyba nie do końca o takim zastosowaniu myśleli inżynierowie tworząc takie urządzenia. Grupa amerykańskich młodzieńców postanowiła zaprojektować i wydrukować pistolet, no i oczywiście im się udało.

Drukowanie 3D jak dobrze wiemy na obecną chwilę daje dość duże możliwości. Możemy wydrukować prawie wszystko, jednak jako domowa metoda pozyskiwania różnych nowych przedmiotów jest dość droga, aczkolwiek nie niemożliwa. Krótko mówiąc zależy to od zasobności portfela.

Jak mówi Max Kolonko, dopóki drukujemy sobie w domu np. nowe okulary jest wszystko OK, ale gdy to jest działająca broń ...  w dodatku z "plastiku" czyli nie widoczna dla wykrywaczy metalu ...

 

Źródło: YT: Max Kolonko - MaxTV

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.