Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

Teamcenter Mobility 3.0 oraz AppShare 2.0 do pobrania

Siemens PLM Software udostępnił Teamcenter Mobility 3.0 oraz Teamcenter AppShare 2.0. Oba programy można pobrać z Apple App Store.

Teamcenter Mobility 3.0 jest dostępny za darmo, dzięki czemu każdy zainteresowany może korzystać z technologii PLM. Teamcenter Mobility pomaga użytkownikom w podejmowaniu trafniejszych decyzji, bez względu na to gdzie się znajdują.

Ponadto Teamcenter Mobility 3.0 daje osobom posiadającym licencję Teamcenter Reporting & Analytics dostęp do paneli projektów. Dzięki temu można szybko przejrzeć kluczowe metryki, wskaźniki KPI oraz raporty, co przekłada się na szybszą reakcję na pojawiające się ważne zagadnienia – również w podróży.

Z Teamcenter AppShare 2.0, przeprowadzanie konferencji online będzie możliwe na iPhonie i iPodzie Touch. Teamcenter AppShare pozwala użytkownikom na wzięcie udziału w konferencji online w trakcie podróży czy pobytu poza biurem.

Nowości w Teamcenter Mobility 3.0

  • Teamcenter Mobility jest teraz dostępny za darmo
  • Zintegrowane wsparcie dla Teamcenter Reporting & Analytics
  • Wsparcie dla komercyjnych narzędzi uwierzytelniania
  • Usprawnienia wydajności i wygody użytkowania

Nowości w Teamcenter AppShare 2.0

  • Wsparcie dla iPoda i Phona oprócz wsparcia dla iPada
  • Orientacja portretowa podczas wpisywania danych uwierzytelniających i wyboru konferencji

Źródło: Siemens PLM

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.