Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

Teamcenter Mobility 3.0 oraz AppShare 2.0 do pobrania

Siemens PLM Software udostępnił Teamcenter Mobility 3.0 oraz Teamcenter AppShare 2.0. Oba programy można pobrać z Apple App Store.

Teamcenter Mobility 3.0 jest dostępny za darmo, dzięki czemu każdy zainteresowany może korzystać z technologii PLM. Teamcenter Mobility pomaga użytkownikom w podejmowaniu trafniejszych decyzji, bez względu na to gdzie się znajdują.

Ponadto Teamcenter Mobility 3.0 daje osobom posiadającym licencję Teamcenter Reporting & Analytics dostęp do paneli projektów. Dzięki temu można szybko przejrzeć kluczowe metryki, wskaźniki KPI oraz raporty, co przekłada się na szybszą reakcję na pojawiające się ważne zagadnienia – również w podróży.

Z Teamcenter AppShare 2.0, przeprowadzanie konferencji online będzie możliwe na iPhonie i iPodzie Touch. Teamcenter AppShare pozwala użytkownikom na wzięcie udziału w konferencji online w trakcie podróży czy pobytu poza biurem.

Nowości w Teamcenter Mobility 3.0

  • Teamcenter Mobility jest teraz dostępny za darmo
  • Zintegrowane wsparcie dla Teamcenter Reporting & Analytics
  • Wsparcie dla komercyjnych narzędzi uwierzytelniania
  • Usprawnienia wydajności i wygody użytkowania

Nowości w Teamcenter AppShare 2.0

  • Wsparcie dla iPoda i Phona oprócz wsparcia dla iPada
  • Orientacja portretowa podczas wpisywania danych uwierzytelniających i wyboru konferencji

Źródło: Siemens PLM

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.