Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2021

AKTUALNOŚCI

3Dconnexion ogłasza rozszerzone wsparcie myszy 3D w Rhino 5 (Video)

Dobra wiadomość dla użytkowników Rhino. Najnowsza wersja oprogramowania Rhino 5 jest w pełni kompatybilna z wszystkimi aktualnymi modelami myszek 3D firmy 3Dconnexion.

Od ilustracji i animacji do inżynierii i projektowania produktu, włączenie myszki 3D w cały proces projektowania pomaga użytkownikom Rhino stworzyć bardziej naturalne połączenie z powstającymi projektami 3D.

Uwolnij moc Rhino

Myszka 3D zapewnia użytkownikom Rhino 5 niezrównany poziom interakcji z procesem projektowania, co czyni z niej narzędzie zapewniające opłacalność i oszczędność czasu. W najnowszej wersji Rhino, użytkownicy myszek 3D firmy 3Dconnexion zauważą poprawy w następujących obszarach:

  • Inteligentna nawigacja 3D – pracując zarówno z większymi modelami jak i skupiając się na skomplikowanych szczegółach, myszka 3D automatycznie dostosowuje się do środowiska pracy, co w sposób ciągły determinuje optymalny punkt rotacji. Alternatywnie, użytkownicy mogą również łatwo skorzystać z opcji rotacji wokół wybranego elementu.

  • Rozszerzona Nawigacja Kamerą - drążek kontrolera 3Dconnexion pozwala wygodnie manipulować modelami w jednym z trzech trybów: kamera, kamera docelowa lub helikopter.

  • Konfigurowalne Przyciski – w Rhino 5 myszka 3D oferuje nowy edytor konfigurowania przycisków, dzięki któremu szybko i łatwo można przypisać najczęściej używane polecenia do klawiszy funkcyjnych myszki 3D, co z kolei zapewnia oszczędność czasu i zmniejsza używanie standardowej klawiatury i myszki.

"Rhino 5 zapewnia znacznie lepszą integrację myszy 3D firmy 3Dconnexion, co sprawia, że nawigacja 3D jest naprawdę zaawansowana." mówi Carlos Perez Alba, Sales & Marketing Manager EMEA w McNeel Europe. "Użytkownicy, którzy integrują Rhino 5 z myszkami firmy 3Dconnexion mogą skorzystać ze zaktualizowanych funkcji nawigacyjnych, co pozwala im na projektowanie, przeglądanie i pozycjonowanie treści cyfrowych szybciej niż kiedykolwiek."

Rhino 5 jest kompatybilny z całą linią produktów 3Dconnexion, włączając SpacePilot Pro, SpaceMouse Pro, SpaceNavigator i SpaceNavigator for Notebooks.

Źródło: 3Dconnexion

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.