Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Kolejne 27 cali od iiyamy

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadza na polski rynek swój pierwszy panel o rozdzielczości WQHD – XB2776QS.

XB2776QS to monitor dla osób poszukujących rozwiązań najwyższej jakości. Dzięki rozdzielczości WQHD (3.7 megapiksela) na ekranie mieści się blisko 60% więcej informacji niż w przypadku monitorów z rozdzielczością Full HD. Zastosowanie najlepszej klasy matrycy AH-IPS to gwarancja bardzo szerokich kątów widzenia (178°/ 178°) i doskonałego odwzorowania kolorów (wyświetlane kolory: 16.77 mln).

Czas reakcji monitora wynosi 5 ms, a poziom kontrastu ACR to 5M:1. Panel wyposażono w analogowe wejście VGA oraz cyfrowe wejścia sygnału: DVI, HDMI i DisplayPort, który umożliwia jednoczesną dwukierunkową wymianę informacji i obsługuje zarówno obraz jak i dźwięk. Monitor ma wbudowane głośniki stereo oraz wejście słuchawkowe.

iiyama XB2776QS to także szeroki wachlarz możliwości regulacji położenia ekranu. Stopka ma regulację wysokości w zakresie 11 cm. Ekran można obrócić w prawo i w lewo o 170° i ustawić w trybie portretowym (funkcja PIVOT). Dzięki tym rozwiązaniom znacznie wzrasta ergonomia pracy, szczególnie przy zastosowaniach graficznych oraz projektowaniu z wykorzystaniem oprogramowania CAD/CAM.

Sugerowana cena detaliczna iiyama XB2776QS to 2 599 PLN.

SPECYFIKACJA TECHNICZNA iiyama XB2776QS

 

Źródło: iiyama

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.