ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Uchwyt kasetowy PR-PF

Firma Elesa+Ganter wprowadziła do swojej oferty nowy rodzaj uchwytu kasetowego o oznaczeniu PR-PF. Nowy produkt jest wykonany z bardzo wytrzymałego technopolimeru. Jest odporny na oleje, smary i inne czynniki chemiczne. Uchwyty PR-PF dedykowane są do elementów zabudowy ze stali bądź tworzywa sztucznego o grubość ścianki 0,7mm ÷ 2,2mm. Aktualnie dostępne są w dwóch rozmiarach, szerokość 92 lub 137mm.

Rys.: Uchwyty kasetowe PR-PF

Uchwyty kasetowe zostały stworzone po to, by zaoszczędzić przestrzeń wokół urządzenia. Idealnie wywiązują się z tego zadania, ponieważ po zamontowaniu praktycznie nie wystają poza jego obrys. Elesa+Ganter wprowadziła uchwyty kasetowe do swojej oferty ponad pięć lat temu. W 2007 roku produkt ten otrzymał prestiżową nagrodę „IF Design Award” (tzw. Oskar wzornictwa) i okazał się być wielkim sukcesem handlowym, co potwierdzają miliony sprzedanych sztuk i mnogość zastosowań.

Mocowanie uchwytu kasetowego odbywa się poprzez „zatrzaśnięcie” w odpowiednio wykonanym otworze montażowym. Nie ma tu potrzeby wiercenia, czy gwintowania dodatkowych otworów pod śruby lub wkręty. Montaż nie wymaga więc użycia żadnych narzędzi.

Przemyślany design uchwytu PR-PF, w połączeniu z lekko zaokrąglonymi liniami zapewnia estetyczny wygląd, a zarazem ergonomiczny i pewny chwyt.

Link do strony katalogowej ze szczegółowymi danymi technicznymi znajduje się poniżej:

        PR-PF - Uchwyty kasetowe (mocowane zatrzaskowo)

Źródło: Elesa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.