ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Cykliczne webinaria Datacomp

Podążając za nowoczesnymi trendami oraz w odpowiedzi na liczne sugestie klientów firma Datacomp, zdecydowała się zorganizować cykliczne webinaria poświęcone produktom ze swojej oferty.

Webinarium to odbywająca się „na żywo” prezentacja, prowadzona za pośrednictwem Internetu, a nie w tradycyjnej sali wykładowej. Do wszystkich zainteresowanych udziałem rozsyłane są zaproszenia zawierające czas, miejsce oraz tematykę prezentacji. Tak samo jak w przypadku tradycyjnego spotkania, wymagana jest wcześniejsza rejestracja. Wraz z rozpoczęciem webinarium użytkownicy uzyskują zdalny dostęp do pulpitu prowadzącego, dzięki czemu mogą obserwować pracę z programem w czasie rzeczywistym. Dodatkowo można mieć wpływ na przebieg samego seminarium, poprzez zadawanie pytań czy zgłaszanie uwag za pomocą czatu.

Ogromna zaletą webinarium jest fakt, że nikt nikomu nie zasłania, nikt nikomu nie przeszkadza. Nawet jeśli uczestnik się spóźni, czeka na niego wygodne „miejsce w pierwszym rzędzie”. A to wszystko bez potrzeby wychodzenia z domu czy pracy, bez pokonywania dużych odległości i dodatkowych kosztów dojazdu, czy zakwaterowania.

Korzystając z komfortowej i wygodnej komunikacji jaką dają webinaria, firma Datacomp serdecznie zaprasza do zapoznania się z harmonogramem seminariów przygotowanych przez naszych specjalistów. Prezentacje są organizowane cyklicznie. Tematyka webinariów jest bardzo zróżnicowana i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie.

Celem webinariów jest przybliżenie funkcjonalności oprogramowania będącego w ofercie oraz poszerzenie wiadomości związanych z działalnością firmy Datacomp.

Szczegółowy harmonogram webinariów dostępny jest pod adresem.

Źródło: Datacomp

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.