AKTUALNOŚCI

20. Inżynierskie Targi Pracy czyli praca nie tylko dla inżyniera

To już jubileuszowa, 20. edycja Inżynierskich Targów Pracy organizowanych przez Stowarzyszenie Studentów BEST na Politechnice Warszawskiej. Podczas dwóch dni Targów – 19 i 20 marca 2013 r. w Dużej Auli zaprezentują się prestiżowe firmy różnych branż i przedstawią oferty pracy, stażu oraz praktyk.

Stworzą unikalny labirynt różnorodnych ścieżek kariery dla przyszłych inżynierów i managerów. Wystarczy przyjść, porozmawiać, wypełnić formularz zgłoszeniowy, a marzenie o pracy w konkurencyjnej firmie może się spełnić.

Co nas wyróżnia spośród innych Targów Pracy?

20 lat doświadczenia zobowiązuje i dlatego też nie ograniczamy się tylko do prezentacji wystawiających się firm, ale również dajemy możliwość uczestnictwa w bezpłatnych warsztatach prowadzonych przez przedstawicieli wystawiających się firm. Zapisy odbędą się na stronie: www.InzynierskieTargiPracy.pl/WARSZTATY

Na studentów czeka również konkurs z atrakcyjnymi nagrodami w trakcie targów.

Już dziś zapraszamy Cię do odwiedzenia naszego fanpage’u: www.facebook.com/InzynierskieTargiPracy, na którym możesz śledzić jakie firmy pojawią się na Targach, zadać pytanie organizatorom i wygrać nagrody w licznych konkursach.

Czy kiedykolwiek próbowałeś skontaktować się z 70 firmami w przeciągu 2 dni? Stowarzyszenie Studentów BEST daje Ci tą szansę. Przyjdź i sam to sprawdź!

Źródło: www.InzynierskieTargiPracy.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.