Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Futurystyczny projekt nowej siedziby NVIDII z okazji 20-lecia firmy

Z okazji dwudziestolecia  istnienia firmy NVIDIA Jen-Hsun Huang, SEO Nvidii, zapowiedział rozpoczęcie prac nad nowym campusem firmy. Budynek znajdzie się niedaleko obecnej siedziby w  Santa Clara, a jego projektu podjęła się firma M. Arthur Gensler Jr. & Associates . Jego futurystyczny wygląd trójkątów o fakturze przypominającej skórę węża  może przyćmić projekty innych gigantów, planujących rozbudowę swych siedzib w Sillicon Valley.

 

„Zaczynaliśmy jako trzyosobowy startup , w tej chwili firma zatrudnia 8000 pracowników w 40 miastach na całym świecie, a nasza obecna siedziba pęka w szwach. „ pisze Jen-Hsun Huang na blogu firmowym. „Zdecydowaliśmy się na budowę nowego campusu niemal po drugiej stronie ulicy, a jego wygląd będzie równie niesamowity jak nasza firma. Projekt budynku odzwierciedla  wyobraźnię i ambicje naszego zespołu – jest połączeniem sztuki i nauki, tak jak sama dziedzina obliczeń wizualnych, która jest naszą domeną.  Będzie symbolem, fizyczną manifestacją misji naszej firmy. “

 

Budynki o powierzchni  łącznej 500,000m2 zajmą 25 akrów (101171,4 m2 ) San Tomas Office Park, ziemi należącej również do firmy. Podstawą projektu są dwie trójkątne sekcje na podobieństwo trójkątów, które stanowią podstawę grafiki komputerowej.  „ Każdy cal budynku jest efektywnie wykorzystany, to projekt przemyślany pod kątem przestrzeni , energii, środowiska i kosztu. Nasze produkty opierają się pracy, a raczej współpracy wielu ekspertów z różnych dziedzin – charakterystyka nowego budynku  uwzględnia właśnie ową współpracę.” dodaje szef Nvidii.

Źródło: NVIDIA

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.