Warsaw Industry Week
CADNews
Wypróbuj Solid Edge za darmo

AKTUALNOŚCI

Odmłodzona oferta Rimage

W ofercie Alstor znalazły się  nowe modele duplikatorów płyt CD/DVD/Blu-ray firmy Rimage. Producent zdecydował się na przeprowadzenie kosmetycznych zmian, takich jak rozszerzenie możliwości sieciowych, wykorzystanie najnowocześniejszych procesorów we wbudowanych komputerach czy zastosowanie nowych standardów, na przykład  USB 3.0.

Produkty Rimage znane są na świecie z najwyższej jakości. Niezawodna robotyka gwarantuje długie działanie, bez potrzeby ingerencji operatora, a w razie awarii nagrywarki, konstrukcja duplikatora umożliwia jej wymianę w trybie hot-swap. Dodatkowo, dystrybutor oferuje swoim klientom różnego rodzaju pakiety serwisowe i opcje rozszerzenia gwarancji.

Wśród produktów, które przeszły „face lifting” znalazł się najmniejszy z dostępnych modeli Rimage 2000i. Nową wersję wyposażono w oprogramowanie sieciowe Rimage Software Suite – Network  
i port USB 3.0. Opcjonalnie dostępne jest oprogramowanie DiscFlow Software for Mac i nagrywarki BD, tak więc jest to najlepiej wyposażony duplikator typu desktop na rynku.

Rimage 3410 to jeden z najtańszych modeli z drukarką termiczną w ofercie producenta. Jego odpowiednikiem z wbudowanym komputerem jest model 5410N. W modelu tym zintegrowano  
w pełni funkcjonalny komputer z systemem Windows 7, procesorem Intel Core™ i3 i 4GB pamięci RAM, umożliwiający udostępnienie duplikatora w sieci, korzystanie z lokalnych aplikacji i zwiększający przepustowość. System zaprojektowano z myślą o umieszczeniu w pomieszczeniach o ograniczonej przestrzeni. Dzięki wbudowanemu komputerowi i mniejszej ilości podłączeń/kabli, 5410N ma większą wydajność, może szybciej wyprodukować płyty i zajmuje mniej miejsca niż model 3410.

Systemy publikacji płyt Rimage Producer IV to już standard dla każdego, kto zajmuje się produkcją profesjonalnych płyt CD, DVD i Blu-ray Discs™. W systemach z serii Producer IV znajdują się pełnokolorowe i monochromatyczne drukarki termiczne, oferujące najwyższej jakości nadruki. Zaprojektowane do pracy w trybie 24/7, umożliwiają automatyczną produkcję dużych nakładów personalizowanych płyt. Dzięki temu, można jeszcze szybciej wykonać płyty w pełni odpowiadające potrzebom klientów.

Odnowione zostały równieżsystemy Copy Station. Zbudowane w oparciu o modele 5410N i 8200N posiadają dodatkowo wbudowany aparat fotograficzny o wysokiej rozdzielczości, dzięki któremu możliwe jest kopiowanie nie tylko zawartości, ale również nadruku na płytach. W modelu 8200N Copy Station zastosowano drukarkę oferującą najwyższą na rynku rozdzielczość nadruku – 600 dpi.

W ofercie Alstor dostępne są również  zestawy oryginalnych taśm drukujących i najwyższej jakości nośników - Rimage Media Kit. Korzystanie z nich gwarantuje, że wykonane płyty będą trwałe  
i estetyczne.

Szczegółowe opisy i parametry wszystkich produktów  Rimage znaleźć można na stronie: http://www.alstor.pl/produkty/pamieci-masowe-i-archiwizacja/duplikatory-cddvdblu-ray/duplikatory-rimage/

Informacje na ten temat pakietów serwisowych dostępne są na stronie: http://duplikacja.pl/serwis/

Źródło: Alstor
Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2019

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Podręcznik SOLIDWORKS 2018 Nowości w programie, porady praktyczne oraz ćwiczenia

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.