BlACK FRIDAY

AKTUALNOŚCI

Vero Software przejmuje SURFCAM

Vero Software, światowy lider w rozwiazaniach CAM ma przyjemność ogłosić przejęcie aktywów SURFCAM z Surfcam Inc., z siedzibą w USA, odpowiedzialną za rozwój oprogramowania SURFCAM i wielokrotnie nagradzanej technologii TRUEMill.

Komentując przejęcie, Richard Smitch, dyrektor generalny Vero Software mówi, “Poprzez powiększenie Grupy, uzupełniamy rozwiązania produktowe odpowiadając na światowe zapotrzebowanie na skuteczne i innowacyjne technologie CAD/CAM/CAE. SURFCAM to solidny i ceniony system CAD/CAM posiadający dużą liczbę użytkowników oraz kompetentnych dostawców. Ze szczeólnym naciskiem na połączenie sprawdzonych technologii będziemy dostarczać środowiska programistycznego w celu rozwijania produktu SURFCAM i kontynuować pomoc klientom w dążeniu do większej wydajności, opłacalności i sukcesów. W następstwie wcześniejszego przejęcia europejskiej firmy Sescoi (WorkNC), przejęcie amerykaskiej firmy Surfcam Inc. jest kolejnym dowodem na nasz rosnący wpływ na światowy rynek wytwarzania. Jesteśmy w pełni świadomi marki produktu i ważne podkreślenia jest to, że nadal będziemy inwestować w SURFCAM za pośrednictwem naszego nowego działu Surfcam Inc. Z zadowoleniem witamy obecnych amerykańskich i zagranicznych partnerów i dostawców SURFCAM w rodzinie Vero.”

Alan Diehl I jego syn Larry w 1988 roku założyli Surfware. W 1990 roku do firmy dołączył drugi syn Bryan. Alan tak komentuje zmiany: ”Całe swoje życie poświecilismy na rozwijanie innowacyjnych i wydajnych technologii obróbki. Równie ważne jest, że możemy pochwalić się dobrymi relacjami z klientami i dostawcami, czego zazdrości nam nasza konkurencja. Wiemy, że dołączamy do grupy o podobnym podejściu. Jesteśmy przekonani, że dzięki dodatkowym zasobom Vero oraz światowej dystrybucji, SURFCAM wzniesie się na nowe poziomy wydajności i będzie nadal dostarczać naszym klientom rozwiązania zwiększające produktywność, poprawiające jakość i redukujące koszty.

O Surfware, Inc. :

SURFCAM, główny produkt firmy Surfware, przeznaczony jest do modelowania 2D i 3D łatwego w użyciu środowiska programowania obróbki CNC dla 2, 3, 4 i 5 osi. Surfware Inc. opracowała również wieloktornie nagradzaną technologię TRUEMill. Rozwiązania SURFCAM w przeciągu 25 lat zostały zainstalowane na ponad 26 000 stanowiskach na całym świecie. Oprogramowanie wspiera 14 języków, jest przyjazne w nauce i posiada wsparcie techniczne na najwyższym poziomie.

O TRUEMill Inc. :

Nazwa Surfware Inc. zostanie zmieniona na TRUEMill Inc. TRUEMill Inc. będzie kontynuować rozwój i licencjonowanie opatentowanej technologii TRUEMill dla firm wykorzystującego branży CAD/CAM.

Źródło: CNS Solutions

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.