Warsaw Industry Week 2020
PLASTPOL 2020
NX Learning Edition

AKTUALNOŚCI

Producent pamięci Wilk Elektronik członkiem SD Association.

Producent pamięci Wilk Elektronik SA polskiej marki GOODRAM staje się coraz poważniejszym partnerem   na rynku pamięci Flash. Wraz z początkiem roku firma dołączyła do grona SD Association.

SDA to stowarzyszenie powstałe z inicjatywy firm Panasonic, SanDisk Corporation i Toshiba Corporation  w styczniu 2000 roku. Celem stowarzyszenia od początku  istnienia było propagowanie standardów kart pamięci Flash.

Obecnie SD Association zrzesza około 1000 członków zaangażowanych w rozwój i standaryzację kart pamięci SD w znaczący sposób przyczyniając się do poprawy jakości i żywotności tak pamięci Flash jak i urządzeń z nimi współpracujących. Właśnie do grona tych firm dołączyła polska firma Wilk Elektronik, producent pamięci RAM, USB i kart pamięci Flash GOODRAM, od 2007 roku partner technologiczny japońskiej korporacji Toshiba.

 

Standard SD jest obecnie wykorzystywany w dziesiątkach produktów, począwszy od  aparatów fotograficznych, kamer wideo, telefonów aż po najnowsze urządzenia przenośne a jego popularność z roku na rok będzie rosła. Dlatego tak ważna jest, zarówno dla producentów kart pamięci jak również producentów tych urządzeń, wspólna praca nad rozwojem i wdrażaniem nowych, kompatybilnych ze sobą standardów kart pamięci jak i urządzeń przenośnych” podkreśla Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Źródło: Wilk Elektronik SA

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.