Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Producent pamięci Wilk Elektronik członkiem SD Association.

Producent pamięci Wilk Elektronik SA polskiej marki GOODRAM staje się coraz poważniejszym partnerem   na rynku pamięci Flash. Wraz z początkiem roku firma dołączyła do grona SD Association.

SDA to stowarzyszenie powstałe z inicjatywy firm Panasonic, SanDisk Corporation i Toshiba Corporation  w styczniu 2000 roku. Celem stowarzyszenia od początku  istnienia było propagowanie standardów kart pamięci Flash.

Obecnie SD Association zrzesza około 1000 członków zaangażowanych w rozwój i standaryzację kart pamięci SD w znaczący sposób przyczyniając się do poprawy jakości i żywotności tak pamięci Flash jak i urządzeń z nimi współpracujących. Właśnie do grona tych firm dołączyła polska firma Wilk Elektronik, producent pamięci RAM, USB i kart pamięci Flash GOODRAM, od 2007 roku partner technologiczny japońskiej korporacji Toshiba.

 

Standard SD jest obecnie wykorzystywany w dziesiątkach produktów, począwszy od  aparatów fotograficznych, kamer wideo, telefonów aż po najnowsze urządzenia przenośne a jego popularność z roku na rok będzie rosła. Dlatego tak ważna jest, zarówno dla producentów kart pamięci jak również producentów tych urządzeń, wspólna praca nad rozwojem i wdrażaniem nowych, kompatybilnych ze sobą standardów kart pamięci jak i urządzeń przenośnych” podkreśla Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Źródło: Wilk Elektronik SA

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.