AKTUALNOŚCI

COOKOO - pierwszy analogowy zegarek komunikujący się z urządzeniami z systemem iOS 5 i iOS6.

W ofercie firmy Alstor pojawiło się kolejne rozwiązanie dedykowane dla użytkowników produktów firmy Apple. Zegarek COOKOO korzysta z technologii Bluetooth 4.0 LE, dzięki czemu umożliwia bezprzewodową obsługę wybranych funkcji smartfonów, tabletów i odtwarzaczy.

Zegarek jest kompatybilny z iPhone 5, iPhone 4S,  iPad (3 i 4 generacji). Po zainstalowaniu dostępnej bezpłatnie w App Store aplikacji COOKOO użytkownik może wybrać, które powiadomienia chce otrzymywać oraz jak będą one sygnalizowane – wibracjami czy dyskretnym dźwiękiem.  Zegarek może wyświetlać powiadomienia o:

  • połączeniach przychodzących
  • połączeniach nieodebranych
  • wiadomościach z Facebook’a
  • przypomnieniach z kalendarza
  • niskim poziomie baterii
  • utracie zasięgu

COOKOO został dodatkowo wyposażony w przycisk, który umożliwia znalezienie telefonu, zdalne zrobienie zdjęcia, zameldowanie się na Facebook’u lub oznaczenie swojej lokalizacji na mapie.

COOKOO nie wymaga ładowania, jest odporny na zarysowania oraz wodę – do 5ATM. Zegarek jest dostępny w dwóch kolorach – białym i czarnym.

Aplikacja COOKOO jest wciąż rozwijana i już wkrótce będą dostępne nowe urządzenia, z którymi zegarek będzie kompatybilny, a także nowe funkcje – np. sterowanie odtwarzaniem muzyki, budzik, stoper. Powiadomienia o otrzymanych e-mailach oraz wiadomościach sms będą dostępne po wprowadzeniu tych funkcji w nowej wersji iOS.

Zegarek COOKOO jest już dostępny w większości sklepów w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna wynosi 399 zł. 

Szczegółowe informacje, dotyczące zegarka COOKOO, można znaleźć na stronie www.icorner.pl.

Źródło: Alstor

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.