Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Olloclip do iPhone 5

iCorner - dynamicznie rozwijający się dział produktów konsumenckich firmy Alstor, rozszerza asortyment o długo oczekiwane akcesoria do iPhone 5. Jako pierwsze, w ofercie pojawiły się, znane i cieszące się dużą popularnością wśród użytkowników iPhone na całym świecie, zestawy obiektywów olloclip.

Olloclip zawiera 3 obiektywy:

- „Rybie oko” (Fisheye) zarejestruje około 180-stopniowe pole widzenia

- „Szeroki kąt” (Wide-angle) jest niezastąpiony, gdy potrzebujemy nawet dwukrotnie szerszego kąta widzenia niż zakres  standardowego obiektywu iPhone 5

- „Makro” (Macro) pozwala na nawet 10-krotne powiększenie fotografowanego obiektu, przy zalecanej odległości 12-15 mm od aparatu, podczas wykonywania zdjęcia; obiektyw jest dostępny po odkręceniu soczewki szerokokątnej. 

Warto dodać, że olloclip można wykorzystywać również podczas kręcenia filmów.

Montaż, a w zasadzie osadzenie obiektywów  olloclip na telefonie jest bardzo łatwe i trwa zaledwie kilka sekund. Akcesoria zostały zaprojektowane tak, aby bez najmniejszego trudu mógł się nimi posługiwać każdy użytkownik iPhone.

Każde opakowanie olloclip, oprócz zestawu wspomnianych obiektywów, zawiera również specjalne osłonki zabezpieczające przed zarysowaniem oraz sakiewkę z mikrofibry, która służy do przechowywania obiektywów oraz do ich czyszczenia.

Olloclip do iPhone 5 jest już dostępny w sklepach z akcesoriami do smarfonów w całym kraju. Sugerowana cena detaliczna zestawu wynosi 349 zł. Więcej informacji na temat produktów olloclip oraz adresy sklepów można znaleźć na stronie: http://icorner.pl/przeznaczenie/obiektywy-iphone/

Wciąż dostępny jest model do iPhone 4, jego cena została obniżona do 299 zł brutto.

Źródło: Alstor

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.