Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Studencki Konkurs Projektowy SolidWorks

Tradycyjnie w styczniu firma CNS Solutions GRUPA DPS, autoryzowany dystrybutor oprogramowania CAD/CAM/CAE/PDM w Polsce, ogłosiła kolejną edycje Studenckiego Konkursu Projektowego SolidWorks. Jest to już 12 odsłona tego największego i najstarszego konkursu projektowego w Polsce.  Konkurs przeznaczony jest dla uczniów szkół zawodowych, techników i studentów uczelni wyższych zarówno dziennych jak i zaocznych. Mile widziane są również zespoły projektowe.

W poprzedniej 11 edycji zwyciężył projekt Pana Piotra Jansa z Politechniki Gdańskiej Wydział Mechaniczny. Zaprojektowany w najdrobniejszym szczególe przez Piotra śmigłowiec W1-Krogulec  okazał się najlepszym projektem w historii konkursu. Galeria wyróżnionych prac dostępna jest na stronie organizatora.

W tym roku przewidziana jest nagroda specjalna, którą przyznają fani i miłośnicy SolidWorks z całego świata na Facebooku (www.facebook.pl/cnssolutions)

Kalendarz konkursu:

  • 18 stycznia 2013 - początek konkursu
  • 01 marca 2013 - termin nadsyłania tematów prac konkursowych
  • 15 marca 2013 - akceptacja zgłoszonych tematów
  • 06 września 2013 - dostarczenie prac konkursowych
  • 23 września 2013 - ogłoszenie wyników
  • 27 września 2013 - przyznanie nagrody specjalnej

Projekty można zgłaszać na stronie konkursu  www.cns.pl/solidworkskonkurs. Wszelkie pytania prosimy kierować na adres konkurs@cns.pl

 

Źródło: CNS Solutions

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.