Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

5000 licencji programu ARCHISPACE ASSISTANT On-line do zgarnięcia

Pod koniec stycznia zadebiutuje nowa aplikacja firmy PROCAD SA: Asystent projektanta On-Line. Ułatwi ona korzystanie z ogromnej bazy, na którą składa się ponad 130 tys. modeli CAD, detali architektonicznych, tekstur i wzorów ułożeń dostępnych w serwisie archispace.pl.

Po zainstalowaniu, program będzie się integrował z dostępnymi na dysku systemami CAD. Jeśli podczas pracy nad jakimś projektem potrzebować będziemy modeli konkretnych producentów wystarczy, że przy użyciu aplikacji odszukamy produkt, który nas interesuje i klikniemy „pobierz”. Asystent projektanta wykonana za nas resztę pracy. Automatycznie rozpozna na jakim systemie w danym momencie pracujemy, pobierze plik z właściwym rozszerzeniem i wciągnie go bezpośrednio do projektu.

Jak zdobyć bezpłatną licencję?

Dla gości stoiska  ARCHISPACE na  targach BUDMA, także tych którzy podłączą się internetowo, firma PROCAD SA przygotowała niespodziankę: bezpłatne wersje Asystenta Projektanta On-Line! Pula bezpłatnych aplikacji jest ograniczona. Już teraz możesz jednak „zaklepać” sobie licencję rejestrując się na stronie www.procad.pl/asystent

Źródło: PROCAD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.