AKTUALNOŚCI

Mini zamki w wykonaniu ocynkowanym i nierdzewnym

Firma Elesa+Ganter poszerzyła ofertę zamków do maszyn i urządzeń o nierdzewny model „mini”. Nowy produkt można stosować wszędzie tam, gdzie istotne są gabaryty poszczególnych części. Nadaje się w szczególności do małych drzwiczek i osłon. Zamek „mini” jest o 30% mniejszy od standardowych elementów tego typu dostępnych w ofercie Elesa+Ganter Polska.

 

Zamki typu mini  

Aktualnie dostępne są dwa rodzaje zamków o mniejszych gabarytach:

  • GN 115.1 – wersja ocynkowana, dostępna w czterech podstawowych wykonaniach (otwieranie kluczem trójkątnym, kwadratowym, patentowym oraz pokrętłem)
  • GN 115.6 – wersja nierdzewna, zapewniająca dodatkowo wyższy stopień zabezpieczenia antykorozyjnego oraz klasę szczelności IP65. Zamek ten jest dostępny w trzech głównych wykonaniach (otwieranie kluczem trójkątnym, kwadratowym oraz wkrętakiem płaskim).

Zamykanie/otwieranie obu powyższych zamków odbywa się poprzez obrót o 90°. Montaż mini zamków jest możliwy po wykonaniu odpowiedniego otworu montażowego. Zamek wkłada się od strony czołowej, a następnie od tyłu  przykręca się nakrętkę.

Linki do stron katalogowych ze szczegółowymi danymi technicznymi znajdują  się poniżej:

  • GN 115.6 - zamki typu mini w wykonaniu nierdzewnym
  • GN 115.1 - zamki typu mini w wykonaniu ocynkowanym
Źródło: Elesa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.