AKTUALNOŚCI

Kup kamienną mozaikę obrazu da Vinci – wesprzyj WOŚP

Jeśli chcesz wesprzeć  Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy a przy okazji upiększyć swój dom, teraz jest ku temu wspaniała okazja. Firma TECHJET – lider w dostarczaniu maszyn do cięcia wodą w Polsce wystawia na aukcji WOŚP na allegro niezwykłą kamienną mozaikę przedstawiającą obraz Leonardo da Vinci „Człowiek Witruwiański”. Obraz został wykonany za pomocą waterjeta SMARTJET.

Mozaikę z kawałków kamiennych płytek przedstawiającą obraz Leonardo da Vinci „Człowiek Witruwiański” wykonała firma TECHJET za pomocą maszyny do cięcia wodą SMARTJET. Mozaika została stworzona w celu zaprezentowania możliwości waterjeta firmy TECHJET. Po raz pierwszy została zaprezentowana podczas ubiegłorocznych Targów Technicon Innwacje 2012 w Gdańsku.

- Podczas tych targów cięliśmy mozaikę, składającą się na obraz Leonardo da Vinci „Człowiek Witruwiański”. Wysokiej jakości materiały do powstania mozaiki dostarczyła nam firma Maxkomfort z Gdyni. Część prac natomiast wykonaliśmy w naszym Centrum Cięcia Wodą Robocut. Powstało w ten sposób naprawdę wyjątkowe dzieło, jedyne w swoim rodzaju, dzięki zastosowaniu w procesie tworzenia maszyny do cięcia wodą – wyjaśnia Adam Cegielski z firmy TECHJET. – Trzeba dodać, że mozaika wzbudzała niekłamany zachwyt wśród odwiedzających targi.

Teraz ta wspaniała mozaika może stać się atrakcyjnym elementem wyposażenia każdego wnętrza. Będzie ją można kupić na licytacji w specjalnej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy w serwisie allegro.pl. Mozaika wkrótce tam zostanie wystawiona.

- Wykonując ten obraz chcieliśmy pokazać, że waterjet SMARTJET to nie tylko doskonała i łatwa w użyciu maszyna do cięcia wodą, ale również wspaniałe narzędzie do wykonywania niezwykłych i bardzo skomplikowanych prac artystycznych. Nasza replika „Człowieka Witruwiańskiego” to dowód na nieograniczone wprost możliwości waterjeta SMARTJET – dodaje Marcin Cegielski z firmy TECHJET.

Firma TECHJET przeznacza mozaikę „Człowieka Witruwiańskiego” na aukcję na serwisie www.allegro.pl w celu wsparcia tegorocznej edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

- Nie chcemy, aby ta wspaniała mozaika stała w naszej firmie. Będziemy szczęśliwi, jeśli znajdzie nabywcę na tej aukcji i dzięki temu zasili budżet Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, która w tym roku „gra” dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej dla seniorów – mówi Adam Cegielski.

Link do aukcji http://aukcje.wosp.org.pl/mozaika-leonardo-da-vinci-wykonana-waterjetem-i747857

Źródło: TECHJET

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.