Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Sony w gronie złotych Partnerów ISE 2013 – zapowiada nowości!

W dniach 29-31.01 odbędzie się w Amsterdamie kolejna edycja targów branżowych Integrated Systems Europe. Sony na stoisku nr 1-H100 zaprezentuje pełną ofertę urządzeń i rozwiązań w zastosowaniach tematycznych. Odwiedzający będą mogli zapoznać się m. in. z ofertą projektorów w wydzielonych czterech strefach - dla biznesu, edukacji, retailu oraz zastosowań domowych. W ramach czterech stref tematycznych firma pokaże 11 monitorów, 13 projektorów oraz 6 unikalnych rozwiązań.

Podczas ISE 2013 odbędą się premierowe pokazy.

Na ISE 2013 w ramach strefy Corporate/Live Sony zaprezentuje rozwiązania łączące wiedzę z zakresu AV, audio i wyświetlaczy. Narzędzia komunikacyjne, które pozwolą na organizowanie nie tylko konferencji prasowych, ale też spotkań z dużą liczbą uczestników.  Firma wprowadzi rozwiązania umożliwiające spotkania na żywo o unikalnych na dzień dzisiejszy możliwościach. W ramach tej strefy zostaną zaprezentowane projektory Sony VPL-DW125, VPL-CW275, VPL-FH36, oraz VPL-FH500L.

Przedstawicieli sektora edukacyjnego z pewnością zainteresuje rozbudowane rozwiązanie dające nauczycielom i uczniom dostęp do szerokiego kontentu – prezentowane w ramach strefy edukacji. Innowacyjne połączenie audiowizualnych produktów, wsparte systemami OPSIGATE, SD / HD audio / video switcher – otworzy  możliwości nieznane dotychczas. Nagrywanie, udostępnianie i system zarządzania treścią w ramach jednej platformy VOD to rozwiązanie innowacyjne i podnoszące efektywność nauczania. W ramach strefy edukacji zaprezentowane zostaną projektory Sony VPL-SW535C, , VPL-FH500L. W zastosowaniu interaktywnym w połączeniu Wireless z tabletem będzie można zobaczyć projektory Sony VPL-SW536 oraz VPL-EW276

W ramach strefy Relail / Signage zostanie zaprezentowane nowe rozwiązanie cyfrowe BRAVIA Signage, które pozwoli sprzedawcom tworzyć własne treści HTML5 i wyświetlać za pośrednictwem sieci na kilku ekranach. Jego atuty to przystępne koszty oraz możliwość dystrybucji treści z dowolnego miejsca z dostępem do sieci.  Odwiedzający ocenią dwa projektory Sony VPL-FH36 pracujące w ramach Edge Blend oraz Sony VPL-FH31 w trybie portretretowym

Możliwości projektora 4K Sony VPL-VW1000 oraz telewizora 4K BRAVIA FWD-84X9005 będzie można sprawdzić w ramach strefy Home.

Sony na ISE 2013, stoisko nr 1-H100. www.pro.sony.eu

Źródło: Sony

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.