AKTUALNOŚCI

GEN 3D od SpaceControl

 
Small & Beautiful - pod takim hasłem SpaceControl zaprezentowałą swoją najnowszą myszkę 3D GEN podczas  tegorocznego EuroMold we Frankfurcie, 27 listopada.

Urządzenie umożliwia jednoczesny ruch obiektów w każdej osi, więc kontrolujesz sześć stopni swobody. Świetnie sprawdza się z systemami CAD oraz np. aplikacją GoogleEarthTM. Sercem GEN jest jego gałka manipulacyjna. Można przesunąć i obrócić ją o kilka milimetrów a obiekt na ekranie będzie poruszać się w tym samym kierunku. Jak tylko ją zwolnisz, przesunie się z powrotem do pozycji środkowej, a obiekt na ekranie zostanie zatrzymany. Proces ten jest całkowicie intuicyjny. Zwykła mysz pozwala sterować ruchem w jednym kierunku w danym momencie.
Pełną funkcjonalność zapewnia niepowtarzalny pierścień "PowerWheel" biegnący wokół kontrolera i wywołujący różne funkcje. Można więc szybko i wygodnie korzystać z najczęściej używanych operacji.
 
 
Więcej szczegółów na temat różnych modeli myszek 3D można znaleźć na  stronie www.spacecontrol.de
Źródło: PSWUG.info

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.