Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

ARCHISPACE BUDMA 2013

ARCHISPACE BUMDA 2013 – biblioteka CAD dla gości, także ON-LINE!

Kolejny raz na polskich projektantów branży budowlanej czekała będzie przestrzeń ARCHISPACE. Przedsięwzięcie przygotowane wspólnie przez PROCAD i MTP, doskonale znane kilku tysiącom dotychczasowych gości, dostarczać będzie wiedzę i narzędzia wspomagające projektowanie. Tradycyjnie największą część stoiska zajmie Akademia Efektywnego Projektowania. W trakcie 60 warsztatów (15 dziennie) „na żywo” rozwiązanych zostanie wiele typowych problemów związanych z tworzeniem architektury, konstrukcji budowlanych i wnętrz. Nowością będzie transmisja wybranych tematów on-line.

Bezpłatna biblioteka CAD dla gości ARCHISPACE

Archispace to także szansa na zdobycie unikalnej, udostępnianej wyłącznie na targach BUDMA, biblioteki modeli, detali architektonicznych, tekstur, wzorów ułożeń. Biblioteka wraz z nowym programem ARCHISPACE ASSISTANT ON-LINE (Premiera na targach BUDMA 2013!) współpracuje z większością dostępnych w Polsce systemów CAD. Aby ją zdobyć wystarczy być gościem stoiska. Uwaga! Również ON-LINE!

Na gości, którzy przybędą na stoisko dodatkowo czekała będzie niespodzianka (wkrótce szczegóły). Jeśli chcesz uczestniczyć ON-LINE już dziś zarejestruj się na stronie www.procad.pl/budma2013 Tuż przed targami otrzymasz wiadomość z instrukcją jak podłączyć się do Akademii ARCHISPACE BUDMA. Pamiętaj, ilość miejsc ograniczona.

Innowacje, technologie

Targi BUDMA 2013 to także nowości technologiczne prezentowane w przestrzeni ARCHISPACE. Codziennie, w wyznaczonych godzinach demonstrowana będzie technologia rozszerzonej rzeczywistości. Dodatkową atrakcją będzie możliwość przetestowania mobilnych wersji systemów projektowych, w tym AutoCAD, na przenośnych tabletach.

Projektujesz? Nie może Cię zabraknąć.

Źródło: PROCAD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.