Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021
Narzędzie dla konstruktorów pracujących w Solid Edge i w NX CAD - kalkulator tolerancji i pasowań

AKTUALNOŚCI

ZWCAD Touch czyli popularny CAD na tablecie

ZWCAD Touch to darmowa wersja popularnego programu ZWCAD dedykowana na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu iOS (wersje na inne platformy, w pierwszej kolejności na Androida pojawią się wkrótce).

Program pozwala na edycje i pracę nad projektami dosłownie wszędzie. Szybkie otwieranie, edycja i praca na plikach DWG to cechy, które wyróżniają aplikację ZWCAD TOUCH z pośród już nie małej grupy CAD'ów przeznaczonych na urządzenia mobilne. ZWCAD Touch pozwala również na archiwizacje plików w  chmurze.

Wsparcie formatu DWG. ZWCAD Touch pozwala użytkownikowi na wygodną pracę na plikach DWG bez potrzeby jakichkolwiek konwersji.

 

Wydajne i szybkie działanie. Dla projektantów możliwość zaprezentowania swoich prac podczas prezentacji i spotkań z klientami to podstawa. Wydajność aplikacji jest kluczowym czynnikiem w takich sytuacjach. ZWCAD Touch błyskawicznie reaguje na wszystkie polecenia, zapewnia doskonałą wydajność i z pewnością nie zawiedzie wtedy, kiedy będzie potrzebny.

Archiwizajca i praca w tzw. chmurze ZWCAD Touch umożliwia archiwizację plików w tzw. chmurze oraz jest zsynchronizowany z popularnymi serwisami do archiwizacji, takimi jak  Dropbox. To bardzo prosty i wygodny sposób na to żeby zarządzać plikami DWG.

W ZWCAD Touch znalźć można również mnóstwo innych narzędzi, które sprawiają, że doświadczenie mobilnej pracy na plikach DWG jest jeszcze bardziej interesujące.

Więcej informacji o programie na stronach dystrybutora.

Źródło: UI Szansa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.