Podręcznik SOLIDWORKS 2020
STOM-TOOL 2020
Solid Edge - 5 sprawdzonych sposobów na duże złożenia

AKTUALNOŚCI

ZWCAD Touch czyli popularny CAD na tablecie

ZWCAD Touch to darmowa wersja popularnego programu ZWCAD dedykowana na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu iOS (wersje na inne platformy, w pierwszej kolejności na Androida pojawią się wkrótce).

Program pozwala na edycje i pracę nad projektami dosłownie wszędzie. Szybkie otwieranie, edycja i praca na plikach DWG to cechy, które wyróżniają aplikację ZWCAD TOUCH z pośród już nie małej grupy CAD'ów przeznaczonych na urządzenia mobilne. ZWCAD Touch pozwala również na archiwizacje plików w  chmurze.

Wsparcie formatu DWG. ZWCAD Touch pozwala użytkownikowi na wygodną pracę na plikach DWG bez potrzeby jakichkolwiek konwersji.

 

Wydajne i szybkie działanie. Dla projektantów możliwość zaprezentowania swoich prac podczas prezentacji i spotkań z klientami to podstawa. Wydajność aplikacji jest kluczowym czynnikiem w takich sytuacjach. ZWCAD Touch błyskawicznie reaguje na wszystkie polecenia, zapewnia doskonałą wydajność i z pewnością nie zawiedzie wtedy, kiedy będzie potrzebny.

Archiwizajca i praca w tzw. chmurze ZWCAD Touch umożliwia archiwizację plików w tzw. chmurze oraz jest zsynchronizowany z popularnymi serwisami do archiwizacji, takimi jak  Dropbox. To bardzo prosty i wygodny sposób na to żeby zarządzać plikami DWG.

W ZWCAD Touch znalźć można również mnóstwo innych narzędzi, które sprawiają, że doświadczenie mobilnej pracy na plikach DWG jest jeszcze bardziej interesujące.

Więcej informacji o programie na stronach dystrybutora.

Źródło: UI Szansa

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.