Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

Serwer poczty IceWarp jest w pełni kompatybilny z Windows 8

IceWarp jest w pełni kompatybilny z systemem operacyjnym  Windows 8 oraz z Windows Server 2012, poinformował dzisiaj dostawca rozwiązań komunikacyjnych Zespół badawczo-rozwojowy firmy zakończył serię rygorystycznych testów potwierdzając fakt, że ich wielokrotnie nagradzany serwer komunikacyjny może być bezproblemowo wdrażany na tych platformach.

“Chociaż konkurujemy z Microsoft Exchange w przestrzeni rozwiązań komunikacyjnych, pełna kompatybilność ze środowiskiem  Microsoft jest kluczowym elementem naszej stategii rozwoju,” powiedział Ladislav Goc, Prezes IceWarp. “Licencjonujemy kluczowe patenty i protokoły od giganta z Redmond od 2009 roku. Pozwoliło to nam stworzyć nasze własne rozwiązania które współpracują z MS Exchange ActiveSync efektywniej niż robi to sam Exchange.”

Opcja ta dodaje ekstra udogodnienie przy używaniu urządzeń mobilnych.

“Jeśli masz iPhone, iPad, telefon z Androidem lub tablet z Androidem możesz ustawić pełną synchronizację swego urządzenia mobilnego w taki sam sposób jak zrobiłbyś to z serwerem Exchange,” wyjaśnia Prezes Goc. „Kiedy określasz konto dla swego urządzenia mobilnego  - wybierz konto typu Exchange. Twój serwer IceWarp sam wykona resztę pracy i automatycznie ustawi Twoje urządzenie mobilne i Twój serwer IceWarp. Nigdy dotychczas nie było to tak proste – po prostu wpisz swój adres pocztowy i hasło. Nawet Twoja babcia to potrafi!”

Rzadki wyjątek na rynku komunikacji, architektura IceWarp jest oparta na uniwersalnych standardach  i nie zależy od żadnego klienta i obsługuje wszystkie urządzenia mobilne dostępne obecnie na rynku.

“Połączony z ActiveSync, to podejście pozwala serwerowi IceWarp synchronizować kluczowe dane – pocztę, kontakty, kalendarze i zadania – poprzez różne platformy i gadżety,” mówi Prezes Goc. “Obejmue to ostatni tablet Microsoft Surface, oraz urządzenia Apple, Nokii, oraz innych producentów.”

Serwer IceWarp 10.4.4 zapewnia pełną obsługę użytkowników Windows 8, w tym:

  • Kompatybilność IceWarp WebClient z Internet Explorer 10
  • Kompatybilność IceWarp Desktop Client z Windows 8
  • Windows 8 Mail synchronizuje Pocztę, Ludzi  i Kalendarze z serwerem IceWarp


Serwer komunikacyjny IceWarp jest flagowym produktem IceWarp - wysoce zintegrowane rozwiązanie zawierające serwer pocztowy z podwójnym systemem ochrony: antyspam i antywirus. Produkt ten posiada  także dodatkowe rozszerzenia takie jak serwer IceWarp GroupWare, serwer Instant Messaging, serwer wiadomości tekstowych , zintegrowany interfejs WebClient, pełną synchronizację urządzeń mobilnych oraz wiele innych.

Firma oferuje także LiveWebAssist, wielojęzyczny chat biznesowy, który pozwala firmom efektywniej wykorzystywać czas na komunikację przez interakcję na żywo z odwiedzającymi stronę – z dowolnej lokalizacji, przy pomocy dowolnego urządzenia – komputera, laptopa, telefonu lub tabletu.

Już rozpoznawany jako wiodący dostawca rozwiązań poczty elektronicznej i realna alternatywa dla  Microsoft Exchange ,IceWarp (wcześniej Merak Mail Server) jest zainstalowany w ponad 20 000 organizacji i obsługuje ponad 50 milionów użytkowników na całym świecie. Firma całkowicie zburzyła dotychczasowe pojęcie komunikowania się, poprzez możliwości dostarczania całej poczty elektronicznej, mobilnej synchronizacji, SMS, chat, głosu i wideo w jednym rozwiązaniu : zintegrowanym, niezwykle bezpiecznym i łatwym w instalacji. Klientami IceWarp są tacy liderzy rynku jak  Marriott International, Inc. Verizon Communications, Inc., Inmarsat, AVTOTOR,Rosyjska Agencja Kosmiczna oraz małe i średnie firmy.

Źródło: IceWarp

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.