Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Bamboo Stylus feel: poczuj nowy styl pracy z urządzeniem mobilnym

Firma Wacom poinformowała dziś o wzbogaceniu oferty popularnych piór Bamboo Stylus o nowe produkty o nazwie Bamboo Stylus feel. Te czułe na nacisk i dające wrażenie naturalności pióra będą początkowo dostępne na najnowsze, oparte o Wacom feel IT Technologies tablety z systemami Windows 8 i Android.

Firma Wacom, która słynie z czułych na nacisk piór do cyfrowego wprowadzania danych, udostępnia tę sprawdzoną technologię użytkownikom urządzeń mobilnych. Nowe pióra Bamboo Stylus zapewniają najwyższą jakość i dokładność podczas robienia notatek przy użyciu smartfonów oraz tabletów. Umożliwiają one pisanie, szkicowanie, edycję zdjęć, rysowanie i tworzenie map myśli — nawet w ruchu. Pióro, dzięki któremu możliwe jest korzystanie z zalet tradycyjnego pióra i kartki papieru w świecie cyfrowym, jest pod ręką zawsze, kiedy pojawi się inspiracja.

Seria feel popularnych piór Bamboo Stylus wykorzystuje zaawansowane Wacom feel IT Technologies. Zastosowano w nich specjalny czujnik wbudowany w różne urządzenia mobilne wysokiej klasy, takie jak Samsung Galaxy Note 10.1. W porównaniu z piórami pojemnościowymi — takimi jak Bamboo Stylus solo, duo i pocket dostępne do iPada, iPhone’a oraz innych urządzeń z ekranem dotykowym — nowe pióra Bamboo Stylus umożliwiają także korzystanie ze zróżnicowanych poziomów nacisku podczas robienia notatek na ekranach przystosowanych do technologii „feel”. Technologia rezonansu elektromagnetycznego umożliwia łączność pióra z tabletem nie tylko za pośrednictwem dotyku, ale i fal radiowych, co zapewnia większą precyzję.

Jedna technologia — dwa modele

Pióra Bamboo Stylus feel są dostępne w dwóch wysokiej klasy wersjach. Oba wygodne pióra naturalnie leżą w dłoni. Eleganckie, czarne i białe pióra doskonale pasują do wzornictwa współczesnych smartfonów i tabletów. Dzięki atłasowej powierzchni pióro jest przyjemne w dotyku, a błyszczące akcenty aluminiowe podkreślają klasę nowoczesnego wzornictwa.

Elektroniczne gadżety, takie jak smartfony i tablety, przestały już być tylko dodatkami, a stały się  częścią naszego stylu życia. Świadomym swoich potrzeb konsumentom, którzy poszukują optymalnie dobranego akcesorium do smartfonu lub tabletu, Wacom oferuje Bamboo Stylus feel carbon – piórko tak cenne, jak pomysły ich użytkowników. To pióro klasy premium zostało wykonane z włókna węglowego. Zapewnia tę samą jakość pracy, ale wyróżnia się elegancką, biznesową, srebrnoszarą kolorystyką. W ten sposób łączy prestiżowe wzornictwo z najbardziej zaawansowanymi technologiami. 

W zależności od indywidualnych wymagań można wybrać dodaną do każdego opakowania miękką, gumowaną  lub twardszą końcówkę. 

Rodzina produktów Bamboo Stylus

Modele Bamboo Stylus feel wzbogacają ofertę piór Wacom Stylus. Dołączają tym samym do takich produktów, jak Bamboo Stylus duo — pióro z gumową końcówką i długopis kulkowy, Bamboo Stylus pocket — kompaktowe, rozkładane pióro przydatne w mobilnej pracy, a także przeznaczone do tabletów pióra Bamboo Stylus solo z gumową końcówką i w różnych kolorach: niebieskim, zielonym, różowym, pomarańczowym, czarnym i białym.

Dostępność i ceny

Model Bamboo Stylus feel w kolorze czarnym lub białym kosztuje 39,90 EUR, a cena wersji premium — Bamboo Stylus feel carbon — wynosi 79,90 EUR. Wszystkie ceny zawierają podatek VAT. Pióra będą dostępne od stycznia 2013 roku.

Źródło: WACOM

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.