Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

Simpoe-Mold do symulacji wtrysku dla KOMPAS-3D i ZW3D.

Firma Usługi Informatyczne "SZANSA" w porozumieniu z firmą softPROGRESS partnerem handlowym firmy SIMPOE, odpowiedzialnym za sprzedaż w Polsce oprogramowania Simpoe-Mold francuskiego lidera rozwijającego aplikacje do symulacji wtrysku tworzyw, ogłosiły uruchomienie bezpłatnego programu testowego kompleksowego rozwiązania Simpoe-Mold do symulacji wtrysku tworzyw sztucznych dla użytkowników oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D.

Simpoe-Mold oferuje okazjonalnym użytkownikom i ekspertom całkowicie skalowalne rozwiązanie do projektowania części, projektowania form i produkcji wyrobów z tworzyw. Simpoe-Mold to kompletny zestaw narzędzi obejmujący analizy całego procesu wtrysku tworzyw, od analizy wypełnienia do analizy odkształceń części i zaawansowanej analizy chłodzenia. Za pomocą Simpoe-Mold użytkownicy oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D uzyskują dostęp do kompletnych, szybkich, tanich, intuicyjnych i przyjaznych dla użytkownika narzędzi umożliwiających optymalizację projektu i procesu produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych zapewniając swojej firmie ograniczenie kosztów produkcji. Użytkownicy Simpoe-Mold mogą zidentyfikować już na wczesnym etapie projektu potencjalne problemy dotyczące produkcji. W środowisku Simpoe-Mold mogą przestudiować alternatywne rozwiązania i ocenić wpływ modyfikacji na przebieg procesu, bez względu na złożoność i geometrię tych wyrobów.

„Zachęceni powodzeniem promocji rozwiązań firmy Simpoe w Polsce zadecydowaliśmy się zaoferować klientom firmy SZANSA, użytkownikom oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D, wyjątkową okazję do zapoznania się z najnowocześniejszą technologią optymalizacji procesu produkcji wyrobów z tworzyw pod kątem redukcji kosztów przygotowania produkcji oraz czasu wprowadzania na rynek nowych produktów" -  Wojciech Zdun, softPROGRESS.

„Jesteśmy żywo zainteresowani zapewnieniem naszym klientom kompletnego środowiska do coraz lepszego realizowania swoich zadań. Oferta naszej firmy zbudowana jest tak by nasi klienci mogli osiągnąć oszczędności dotyczące kosztów i czasu realizacji swoich projektów podnosząc jednocześnie poziom jakości wykonywanych przez siebie zadań. Mając przekonanie, że Simpoe-Mold wpisuje się w tę ideę jesteśmy bardzo zadowoleni, że nasi klienci będą mogli doświadczyć osobiście tego jak Simpoe-Mold usprawia proces produkcji wyrobów z tworzyw sztucznych" - Gabriela Ciszyńska-Matuszek, Właściciel, Usługi Informatyczne "SZANSA"

W ramach testu udostępniana jest licencja na pakiet Simpoe-Mold ENG. Bezpłatny program testowy Simpoe-Mold dla użytkowników oprogramowania KOMPAS-3D i ZW3D trwa do 31 grudnia 2012 roku. W takcie tego programu oferowane są specjalne warunki zakupu dla firm, które złożą zamówienie na Simpoe-Mold przed końcem programu testowego czyli do 31 grudnia 2012!

Żeby zgłosić udział w programie i otrzymać oprogramowanie Simpoe-Mold do testu należy zarejestrować się tutaj. Więcej informacji o tym rozwiązaniu można znaleźć na stronie www. 

Rozwiązań firmy Simpoe używają małe i duże firmy na całym Świecie m.in.: Canon, Panasonic, Samsung, Husqvarna, Valeo, Hutchinson, ABB, etc.

Źródło: Usługi informatyczne SZANSA

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.