AKTUALNOŚCI

Autodesk Process Sim Technology Preview

Zapraszamy do przetestowania nowej aplikacji wykorzystującej technologię "Autodesk 360" do optymalizacji procesu produkcji przygotowanej przez firmę Autodesk - "Process Sim Technology Preview".

Process Sim Technology Preview – to program w którym możemy przeprowadzić symulację i analizę procesu technologicznego w zakładzie produkcyjnym. Użytkownicy mogą zbudować logiczny model proponowanej linii montażowej i sprawdzać jej działanie w celu identyfikacji błędów i spadków wydajności procesu.

Process Sim Technology Preview - pomaga projektantom systemów i inżynierom produkcji zaoszczędzić czas i obniżyć koszty poprzez umożliwienie analizy funkcjonowania procesu powstawania produktu. Aplikacja może pomóc w podejmowaniu decyzji związanych z alternatywnym rozstawieniem wyposażenia i maszyn na hali produkcyjnej.

To kolejna aplikacja która korzysta z usługi "Autodesk 360" - czyli wszystkie dane wysyłane są bezpośrednio do "chmury" firmy Autodesk i tam są przechowywane.

Autodesk Process Sim Technology Preview będzie dostępna  do 28 lutego 2013 roku.

Aplikację można pobrać z : http://labs.autodesk.com/utilities/process_sim

 

Źródło: www.procad.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.