Innoform 2020
CADNews
Pobierz bezpłatną wersję próbną Solid Edge

AKTUALNOŚCI

Autodesk Process Sim Technology Preview

Zapraszamy do przetestowania nowej aplikacji wykorzystującej technologię "Autodesk 360" do optymalizacji procesu produkcji przygotowanej przez firmę Autodesk - "Process Sim Technology Preview".

Process Sim Technology Preview – to program w którym możemy przeprowadzić symulację i analizę procesu technologicznego w zakładzie produkcyjnym. Użytkownicy mogą zbudować logiczny model proponowanej linii montażowej i sprawdzać jej działanie w celu identyfikacji błędów i spadków wydajności procesu.

Process Sim Technology Preview - pomaga projektantom systemów i inżynierom produkcji zaoszczędzić czas i obniżyć koszty poprzez umożliwienie analizy funkcjonowania procesu powstawania produktu. Aplikacja może pomóc w podejmowaniu decyzji związanych z alternatywnym rozstawieniem wyposażenia i maszyn na hali produkcyjnej.

To kolejna aplikacja która korzysta z usługi "Autodesk 360" - czyli wszystkie dane wysyłane są bezpośrednio do "chmury" firmy Autodesk i tam są przechowywane.

Autodesk Process Sim Technology Preview będzie dostępna  do 28 lutego 2013 roku.

Aplikację można pobrać z : http://labs.autodesk.com/utilities/process_sim

 

Źródło: www.procad.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.