Dni druku 3D
Warsaw Indystry Week 2021

AKTUALNOŚCI

ASUS ROG G46VW – 14-calowy notebook nie tylko dla graczy

G46VW to pierwszy 14-calowy gamingowy notebook w ofercie ASUSa. Urządzenie posiada wszystkie atuty komputerów z rodziny Republic Of Gamers. Moc obliczeniową zapewnia mu procesor Intel® Core™ i7 trzeciej generacji, zaś wydajność w grach układ graficzny NVIDIA® GeForce® GTX 660M. Dłuższy czas pracy na baterii gwarantuje technologia NVIDIA® Optimus™, a superszybki transfer danych gniazdo Intel® Thunderbolt™.

Najnowszy notebook z rodziny Republic of Gamers doskonale łączy wydajność z przystępną wagą i gabarytami. Model G46VW posiada efektywny system wentylacyjny z podwójnymi wiatrakami z tyłu, znany z poprzednich generacji notebooków serii G, który gwarantuje utrzymanie niskiej temperatury i cichą pracę nawet przy sporym obciążeniu. G46VW to również najwyższy komfort pracy i zabawy oraz ergonomiczny design, a także charakterystyczna i przykuwająca oko estetyka wzorowana na myśliwcach F-117. To idealna propozycja dla klientów wymagających prawdziwej mobilności bez konieczności rezygnacji z wydajności w grach.

Najwyższa wydajność

ASUS G46VW posiada znacznie cieńszą i lżejszą  konstrukcję niż większe modele z tej kategorii, zachowując jednocześnie wysoką wydajność. Wyposażono go w procesory trzeciej generacji Intel® Core™ i7 oraz kartę graficzną NVIDIA® GeForce® GTX 660M z 2GB GDDR5 pamięci wideo, która poradzi sobie z obsługą najbardziej wymagający aplikacji i gier. Technologia NVIDIA® Optimus™ zapewnia do 6 godzin pracy na baterii, funkcję wznawiania pracy systemu w 2 sekundy, do 14 dni pracy w trybie czuwania, a także automatyczne sporządzanie kopii zapasowych danych. Dysk SSD i gniazdo Intel® Thunderbolt zapewniają szybszą pracę i transfer danych dochodzący nawet do 10Gbps.

Inteligentny system chłodzenia

Tak jak inne notebooki z serii G, model G46VW został wyposażony w dwa duże otwory wentylacyjne oraz dwa wiatraki zapewniające utrzymanie niskiej temperatury nawet przy najbardziej wymagających aplikacjach i grach. Konstrukcja zabezpiecza użytkowników przed gorącym powietrzem i hałasem, co zapewnia większy komfort podczas grania czy korzystania z wymagających programów. Podpórki pod nadgarstki i klawiatura pozostają chłodne w dotyku, a komputer pracuje bardzo cicho nawet przy dużym obciążeniu systemu.

Atrakcyjny wygląd i konstrukcja specjalnie dla graczy

ASUS G46VW zachowuje wzorowany na samolotach F-117 Stealth agresywny wygląd serii G. Ostre kontury połączone z miękkimi w dotyku i odpornymi na uszkodzenia materiałami to główne wyróżniki charakterystycznego designu. Uwagę przykuwają podświetlana klawiatura i logo ROG, doskonale widoczne w ciemności. G46VW to nie tylko najwyższej klasy maszyna do gier, ale również kompletny zestaw multimedialny z panoramicznym ekranem antyrefleksyjnym i potężnym układem audio wyposażonym w technologię ASUS SonicMaster .

Specyfikacja

Procesor

Intel® Core™ i7-3630QM / Intel® Core™ i5-3210M

Chipset

Mobile Intel® HM77

System operacyjny

Windows 8 / Windows 8 PRO

Pamięć

DDR3 1600MHz, do 16GB

Wyświetlacz

14” antyrefleksyjny ekran HD podświetlany LED (1366 x 768)

14” antyrefleksyjny ekran HD+ podświetlany LED (1600 x 900)

14” ekran full HD podświetlany LED (1920 x 1080)

Grafika

NVIDIA® GeForce®  GTX 660M with 2GB GDDR5 VRAM

Dysk

2.5” SATA 6Gb/s 500GB/750GB/1TB (5400rpm)

2.5” SATA 6Gb/s 500GB/750GB (7200rpm)

2.5” SATA 6Gb/s 750GB (7200rpm, solid state hybrid)

mSATA 64GB/128GB SSD

RAID 0/1

Kamera i mikrofon

Wbudowana kamera HD i para mikrofonów stereo

Wymiary i waga

34.8cm x 26.1cm x 2.3-3.8cm, 2.5Kg (z 6 komorową baterią)

Specyfikacje I cechy produktu mogą ulec zmianie bez wcześniejszego powiadomienia. Więcej szczegółów można znaleźć na stronie www.asus.com.

Źródło: ASUS

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.