Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

HP przedstawia innowacyjne rozwiązania druku, które usprawniają pracę i pomagają ograniczyć koszty

Firma HP zaprezentowała dziś nowe drukarki HP LaserJet oraz rozwiązania, które wyznaczają nowe standardy druku w sektorze biznesowym i publicznym, pozwalając klientom ograniczyć koszty, zwiększyć wydajność i zdigitalizować biuro. Ten przełom w produktywności i ekonomiczności jest rezultatem nacisku, jaki HP kładzie na innowacje, połączonego z inteligentnymi rozwiązaniami Autonomy. Nowa oferta stanowi efekt największej modernizacji drukarek biurowych HP od niemal dekady.

„Nasi klienci potrzebują innowacyjnej technologii, takiej, która rozumie ich potrzeby, a zarazem jest prosta, efektywna i pomaga w prowadzeniu działalności — powiedział Robert Dinkelacker, LaserJet and Enterprise EMEA Marketing Manager, HP. — HP oferuje druk dokumentów o doskonałej jakości z bezprecedensową szybkością,  umożliwiając uzyskanie nowego poziomu wydajnosci w biurze”.

HP LaserJet i rozwiązania chmurowe digitalizują  biuro i upraszczają dostęp do danych

  • Ogromna ilość danych oznacza, że klienci muszą usprawnić  zarządzanie informacjami i dostępem do nich. HP LaserJet Enterprise flow MFP M525c i HP LaserJet Enterprise colour flow MFP M575 coferują wydajniejsze przetwarzanie i udostępnianie dokumentów. Pozwalają wejść w cyfrowy świat za sprawą dwugłowicowego skanowania oraz technologii HP EveryPage, która gwarantuje, że strony będą pobierane jedna po drugiej, co przyspiesza przejście z biura papierowego na cyfrowe.

Urządzenia wielofunkcyjne HP flow MFP można zintegrować bezpośrednio lub poprzez chmurę z rozwiązaniami do zarządzania treścią opartymi na oprogramowaniu Autonomy, oferowanym przez HP. Łącząc technologię druku HP z rozwiązaniami Autonomy, klienci mogą organizować i wykorzystywać informacje zawarte w dokumentach, dźwięku, wideo, poczcie elektronicznej i na stronach internetowych.

Rozwiązanie HP Flow CM Professional oferuje rozwijającym się firmom zarządzanie treścią poprzez ściśle zabezpieczone funkcje, które wspomagają pracę czołowych banków, firm prawniczych oraz giełd papierów wartościowych i są dostępne praktycznie wszędzie za pośrednictwem standardowej przeglądarki. Oferta chmurowa usprawnia współpracę i zwiększa produktywność, umożliwiając łatwe skanowanie, indeksowanie, przechowywanie, przeszukiwanie, pobieranie i drukowanie dokumentów za pomocą unikatowego, intuicyjnego interfejsu opracowanego z myślą o kliencie .

„Rozwiązanie HP Flow CM i urządzenia HP Flow MFP dają nam okazję do zwiększenia produktywności personelu poprzez ułatwienie współpracy i uproszczenie procesów, pozwalając skupić się na klientach i ogólnej działalności biznesowej — powiedział Robert Dinkelacker, LaserJet and Enterprise EMEA Marketing Manager, HP. — Uważamy, że oferta ta ma bardzo pozytywny wpływ na naszą działalność: ułatwia skanowanie dokumentów, wyszukiwanie ich w chmurowym systemie zarządzania treścią oraz drukowanie informacji”.

Rozwiązanie HP Flow CM Enterprise to zbiór modułów do zarządzania treścią korporacyjną (ECM) w dużych organizacjach.  Zapewniają one natychmiastowy dostęp do kluczowych informacji i pomagają integrować, upraszczać oraz automatyzować procesy w celu ograniczenia kosztów, zwiększenia produktywności personelu i dostosowania działalności do obowiązujących przepisów .

Zwiększanie produktywności poprzez druk biurowy

Organizacje każdej wielkości mogą teraz zwiększyć  produktywność, jednocześnie ograniczając złożoność środowiska druku.

Małe i średnie firmy, które chcą zwiększyć  produktywność za sprawą szybkich, zaawansowanych rozwiązań  druku, mogą skorzystać z dwóch dodatkowych serii drukarek HP LaserJet Pro. HP wprowadza też nowe, ulepszone rozwiązania do zarządzania obiegiem dokumentów w połączeniu z serią drukarek HP LaserJet Enterprise, które usprawniają pracę w dużych przesiębiorstwach. Jeśli chodzi o pracowników mobilnych, HP oferuje teraz łatwiejszy dostęp do druku z poziomu aplikacji chmurowych, dodając obsługę skrzynki pocztowej Google Apps do rozwiązania HP ePrint Enterprise.

Aby usprawnić przepływ pracy poprzez ukierunkowaną  komunikację z klientami z wykorzystaniem druku i kanałów elektronicznych, HP oferuje rozwiązania HP Exstream LiveSite Connector i HP Claims Correspondence 2.0. HP Exstream LiveSite Connector łączy rozwiązania Autonomy i HP Exstream, zapewniając spójną, opartą na analizach, ukierunkowaną komunikację z klientami. HP Claims Correspondence 2.0 ogranicza czas rozpatrywania roszczeń, przyspiesza przetwarzanie korespondencji i pozwala zapoznać się ze statusem roszczeń przez sieć, na bieżąco aktualizując treść dokumentów.

Więcej informacji o zapowiedzianych dziś rozwiązaniach można znaleźć pod adresem www.hp.com/go/FallBizPrinting.

Źródło: HP

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.