ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Hi-endowy monitor od iiyamy

Firma iiyama, japoński producent hi-endowych monitorów dla wymagających użytkowników, wprowadziła na polski rynek dwa nowe monitory - E2481HS oraz biznesowy model B2481HS.

Oba monitory to wyjątkowo smukłe panele z super cienką ramką. Wyświetlają one obraz w rozdzielczości fizycznej Full HD (1920 x 1080) na ekranie o przekątnej 24”. Bardzo wysoki poziom kontrastu dynamicznego 5M:1 (ACR) i podświetlenie LED gwarantują bardzo dobrą jakość obrazu. Oba panele wyposażono w trzy wejścia sygnału: cyfrowe HDMI i DVI, analogowe VGA oraz głośniki stereo. Zgodność z normami Energy Star® 5.0 i TCO potwierdza wysoką energooszczędność obu tych paneli. Kompatybilność ze standardem VESA gwarantuje łatwość montażu na ścianie lub specjalnym ramieniu/uchwycie montażowym.

Z racji super cienkiej ramki E2481HS i B2481HS doskonale nadają się do zastosowań tupu multi-monitor – czyli pracy na kilku połączonych ze sobą ekranach. E2481HS doskonale sprawdzi się w grach (czas reakcji tego monitora to 2 ms). B2481HS, który posiada stopkę z regulacją wysokości i funkcją PIVOT, to propozycja skierowana do środowiska biznesowego.

Nowe monitory iiyama są już dostępne w atrakcyjnych cenach: sugerowana cena brutto E2481HS to 829 zł, a B2481HS: 899 zł.

Źródło: iiyama

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.