ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

Autodesk Open Doors Certification Day -Ostatnia szansa

To już ostatni moment aby zarejestrować się na Autodesk Certification Open Day, który w całym regionie EMEA (Europa, Bliski Wschód i Afryka), w tym także w Polsce, odbędzie się 7 listopada 2012 roku. Wszyscy zainteresowani uczestnictwem, powinni skontaktować się z biorącym udział w programie lokalnym Autoryzowanym Centrum Szkoleniowym Autodesk (ATC) poprzez stronę internetową. Do udziału w tym wydarzeniu zaprasza KnowledgePoint, dystrybutor Autodesk ds. edukacji i szkoleń w regionie EMEA

Podczas Autodesk Open Doors Certification Dayodbędą się bezpłatne egzaminy dla wszystkich zainteresowanych specjalistów CAD. Liczba egzaminów, do których może przystąpić każdy uczestnik jest nieograniczona.

Zeszłoroczna edycja Open Doors 2011 była największą w historii Autodesk inicjatywą szkoleniową w regionie EMEA. W sumie zorganizowano 5,5 tysiąca egzaminów w 35 krajach.

„Ogromnie cieszymy się z kolejnej edycji Autodesk Open Doors Certification Day” – mówi Kirstin Donoghue, Autodesk Partner Dyrektor EMEA. Zachęcamy wszystkich specjalistów CAD do udziału w tym wydarzeniu. To duża szansa, aby poświadczyć swoje kompetencje. Każdy uczestnik ma możliwość wzięcia udziału w licznych szkoleniach i sesjach przygotowujących do egzaminów, aby zwiększyć szansę, na ich pomyślne zakończenie”.

Źródło: Autodesk

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.