BlACK FRIDAY

AKTUALNOŚCI

ZW3D - letnia promocja trwa

Firma 3D MASTER informuje przedłużeniu letniej promocji  dla użytkowników ZWCAD (którzy zakupili oprogramowanie ZWCAD przed  15 lipca 2012)na zakup oprogramowania ZW3D 2012 CAD/CAM. Każdy użytkownik może otrzymać rabat aż do 30 % ceny oprogramowania. Promocja po przedłużeniu obowiązuje do 9.09.2012.

Oprogramowanie ZW3D CAD/CAM jest to parametryczny program3D dostępny w kilku modułach. Można rozpocząć pracę od wersji najprostszej (ZW3D Lite) i później ją rozbudować w zależności od potrzeb użytkownika do wyższych modułów.

Rozpoczęcie pracy nie wymaga dużych nakładów finansowych, a program pozwala na modelowanie bryłowe i powierzchniowe, możliwe jest również tworzenie dokumentacji 2D oraz złożeń. Dodatkowe moduły programu, posiadają także narzędzia wspomagające projektowanie form wtryskowych, jak i generowanie kodów na maszyny CNC.

Szczegóły i warunki promocji na stronie www.zw3d.com.pl

Źródło: 3D Master

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.