AKTUALNOŚCI

Popularna aplikacja Bamboo Paper firmy Wacom dostępna na Androida

Bamboo Paper, jedna z najlepszych aplikacji do odręcznego pisania, jest już dostępna do pobrania ze sklepu Google Play. Wraz z uruchomieniem Bamboo Paper w wersji na Androida, Wacom rozwija swój odnoszący sukcesy produkt i udostępnia klientom korzystającym z ze smarfonów z systemem Android kompletnie nowe i fascynujące narzędzie, które pozwoli im notować i bazgrać tak, jakby robili to na kartce papieru.

Już przeszło 4 miliony użytkowników iPadów korzysta z możliwości jakie daje aplikacja Bamboo Paper. W związku z tym sukcesem, Wacom wprowadził Bamboo Paper dla Androida – darmową aplikację z cyfrowym notatnikiem, która pozwala użytkownikom tworzyć i dzielić się ręcznymi notatkami, szkicami i bazgrołami za pośrednictwem urządzeń mobilnych. Aplikacja, z pomocą piórka Bamboo Stylus lub jakiegokolwiek innego rysika do smartfonów, daje wiele radości i wyzwala kreatywność. Na początek Bamboo Paper jest dostępna dla smartfonów Samsung Galaxy Note I/I*I oraz Galaxy SIII, wkrótce zostaną dodane kolejne urządzenia. Notowanie, szkicowanie, czy po prostu bazgranie na urządzeniach z Androidem jeszcze nigdy nie było tak proste.

Bamboo Paper to kolejny krok firmy Wacom w stronę realizacji misji marki Bamboo, jaką jest między innymi oferowanie ludziom kreatywnym nowych sposobów na tworzenie i dzielenie się pomysłami w świecie cyfrowym. Jako jedna z pierwszych aplikacji przygotowanych przez firmę, Bamboo Paper dodaje nowe elementy do istniejących linii urządzeń (rysiki Bamboo Stylus i rodzina tabletów piórkowych Bamboo) i umożliwia użytkownikom bardzo realistyczne wrażenie pisania długopisem po prawdziwej kartce papieru.

Tak jak wszystkie nasze produkty, Bamboo Paper czerpie z wiedzy i doświadczenia firmy Wacom w tworzeniu rozwiązań opartych na wprowadzaniu danych za pomocą pióra, prezentując naturalne i dające realistyczne wrażenie narzędzia do pisania i szkicowania. Pomysły nabierają nowych barw, gdy opisujemy je tak, jakbyśmy to robili na kartce papieru, korzystając z realistycznego, wrażliwego na nacisk narzędzia, które charakteryzuje płynność obsługi. Rysiki Bamboo Stylus to dla użytkowników Androida możliwość przeżycia nowego, realistycznego doświadczenia „pióra i papieru”.

Bamboo Paper w wersji na Androida już dziś jest dostępny za darmo w Google Play, a w ciągu najbliższych kilku dni pojawi się w Samsung Apps. Aplikacja jest dostępna do pobrania również na stronie: www.bamboopaper.wacom.com/download 

Źródło: Bamboo Paper

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.