Warsaw Industry Week 2020
Dni Druku 3D 2020
NX Learning Edition

AKTUALNOŚCI

10 lat monitorów wielkoformatowych NEC Public Displays

Doświadczenie NEC Display Solutions na rynku monitorów wielkoformatowych wzrastało sukcesywnie przez 10 ostatnich lat. Zrozumienie potrzeb klientów, rynków i rozwiązań zaowocowało wprowadzeniem i rozwijaniem najbardziej prestiżowych produktów sektora monitorów wielkoformatowych.

O ciągłym zaangażowaniu w rozwój technologii Public Display oraz sukcesach NEC Display Solutions w dziedzinie monitorów wielkoformatowych świadczą liczne pionierskie na rynku produkty oraz technologiczne kamienie milowe takie jak:

2002 - NEC LCD 3000, pierwszy wielkoformatowy monitor NEC Public Display

2006 - pierwszy wielkoformatowy monitor Public Display z cienką ramką ekranu

2007 - pierwszy wielkoformatowy monitor NEC Public Display z gniazdem opcji

2009 - pierwszy wielkoformatowy monitor Public Display z ultra-cienką ramką ekranu (rozwiązania do budowy ścian wideo)

2011 - pierwszy na świecie wielkoformatowy monitor Public Display z nową kieszenią opcji w standardzie OPS

2011 - pierwszy na świecie wielkoformatowy monitor Public Display z profesjonalnym podświetleniem LED

„NEC jest dumny z obchodów 10-lecia serii monitorów wielkoformatowych Public Display. Wprowadzając na rynek pierwszy model 30-calowy LCD 3000 NEC podjęliśmy strategiczną decyzję o inwestowaniu w rynek profesjonalnych wyświetlaczy, a nie LCD TV. To szybko pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na tym rynku i z perspektywy lat okazało się bardzo trafnym wyborem.“ powiedział Mariusz Orzechowski Director Sales & Marketing  Central East Europe w  NEC Display Solutions Europe.

 

Źródło: NEC

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

Stacja robocza Lenovo ThinkPad P53

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.