STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

10 lat monitorów wielkoformatowych NEC Public Displays

Doświadczenie NEC Display Solutions na rynku monitorów wielkoformatowych wzrastało sukcesywnie przez 10 ostatnich lat. Zrozumienie potrzeb klientów, rynków i rozwiązań zaowocowało wprowadzeniem i rozwijaniem najbardziej prestiżowych produktów sektora monitorów wielkoformatowych.

O ciągłym zaangażowaniu w rozwój technologii Public Display oraz sukcesach NEC Display Solutions w dziedzinie monitorów wielkoformatowych świadczą liczne pionierskie na rynku produkty oraz technologiczne kamienie milowe takie jak:

2002 - NEC LCD 3000, pierwszy wielkoformatowy monitor NEC Public Display

2006 - pierwszy wielkoformatowy monitor Public Display z cienką ramką ekranu

2007 - pierwszy wielkoformatowy monitor NEC Public Display z gniazdem opcji

2009 - pierwszy wielkoformatowy monitor Public Display z ultra-cienką ramką ekranu (rozwiązania do budowy ścian wideo)

2011 - pierwszy na świecie wielkoformatowy monitor Public Display z nową kieszenią opcji w standardzie OPS

2011 - pierwszy na świecie wielkoformatowy monitor Public Display z profesjonalnym podświetleniem LED

„NEC jest dumny z obchodów 10-lecia serii monitorów wielkoformatowych Public Display. Wprowadzając na rynek pierwszy model 30-calowy LCD 3000 NEC podjęliśmy strategiczną decyzję o inwestowaniu w rynek profesjonalnych wyświetlaczy, a nie LCD TV. To szybko pozwoliło nam uzyskać pozycję lidera na tym rynku i z perspektywy lat okazało się bardzo trafnym wyborem.“ powiedział Mariusz Orzechowski Director Sales & Marketing  Central East Europe w  NEC Display Solutions Europe.

 

Źródło: NEC

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.