Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Webinarium dla inżynierów - możliwości NX CAD

GM System zaprasza do wzięcia udziału w internetowym seminarium poświęconym NX CAD. Webinar jest częścią kampanii promocyjnej NX, która uruchomiona została z początkiem października. Dla uczestników tego wydarzenia, przewidziano możliwość skorzystania ze specjalnych ofert na zakup i wdrożenie rozwiązania NX.

Webinar odbędzie się 30 października 2012 o godzinie 14:00 i potrwa około 90 minut. Liczba miejsc jest ograniczona więc zachęcamy do szybkiej rejestracji.

 „Podczas Webinaru, inżynierowie GM SYSTEM przedstawią nowoczesne rozwiązania systemu NX, dzięki którym wykonywanie oraz modyfikacja złożonych projektów CAD jest już procesem intuicyjnym i łatwym. Zobaczymy możliwości szybkiego nanoszenia zmian w rozbudowanych modelach  z jednoczesnym uwzględnieniem inteligencji systemu oraz szybkiego wykonywania modeli o złożonych kształtach. Wszystkie przedstawione modele oraz zagadnienia będą pochodziły ze współczesnej praktyki inżynierskiej, z ukierunkowaniem na branżę lotniczą, maszynową oraz motoryzacyjną.”- powiedział dr inż. Adam Budzyński, który będzie jednym z prowadzących.

Serdecznie zapraszamy do rejestracji i wzięcia udziału w Webinarze.

Formularz rejestracyjny - Uwaga! – liczba miejsc ograniczona.

Jak wspomniano na wstępie, Webinar jest częścią kampanii promocyjnej NX, w ramach której inżynierowie zainteresowani tym rozwiązaniem mają również możliwość skorzystania z wersji testowej NX oraz specjalnie przygotowanych zestawów ćwiczeń. Więcej informacji o tym jak zdobyć wersję testową NX znajduje się na tej stronie.

Źródło: GM System

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.