Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
25 lat Solid Edge - Weź udział w konkursie na najciekawsze wspomnienie

AKTUALNOŚCI

NERO 12 już w Polsce!

ALSTOR, dystrybutor oprogramowania NERO w Polsce, wprowadza do sprzedaży najnowszą linię programów tego uznanego, niemieckiego producenta: NERO 12 oraz NERO 12 Platinum.

Najnowszy pakiet NERO 12 w polskiej wersji językowej to wszechstronny zestaw do obsługi multimediów, umożliwiający m.in. przechwytywanie, konwersję i odtwarzanie filmów, muzyki i zdjęć w najlepszej jakości, dla zapewnienia domowej rozrywki na najwyższym poziomie. Pakiet jest kompatybilny z systemem Windows 8, a dodatkowo także zoptymalizowany dla formatu szerokoekranowego (16:9 i 16:10).

Oto lista najważniejszych zalet NERO 12:

  • Odtwarzanie AVCHD, DVD, CD i niemal wszystkich formatów wideo lub audio
  • Zgrywanie i konwertowanie płyt AVCHD i DVD-Video, w celu odtworzenia na dowolnym urządzeniu
  • Łatwy sposób konwersji filmów w formacie cyfrowym lub analogowym na płyty Blu-ray, DVD lub do plików dowolnego formatu
  • Wykorzystanie pełnoklatkowych formatów progresywnych AVCHD 2.0 w jakości HD, zapewniającnajwyższą jakość odtwarzania
  • Nagrywanie trwałych, wysokiej jakości płyBlu-ray, DVD i CD z możliwością automatycznego uruchomienia
  • Rozmieszczanie danych podzielonych na kilka płyBlu-ray, DVD lub CD zapewniające najbardziej optymalne wykorzystanie zasobów
  • Strumieniowe przesyłanie filmów, muzyki i zdjęć w sieci domowej w jakości HD gwarantujące znakomitą zabawę podczas korzystania z dowolnego urządzenia
  • Nadawanie filmom niepowtarzalnego wyrazu, dzięki zestawowi efektów wideo, w tym nowych efektów zwolnionego i przyspieszonego tempa, stabilizacji obrazu, niesamowitych efektówspecjalnych i różnorodnych szablonów
  • Rutynowe i automatyczne sporządzanie kopii zapasowych całej zawartości komputera (w tym systemu operacyjnego), biblioteki multimediów lub pojedynczych plików bądź folderów, teraz z obsługą dysków twardych o pojemności przekraczającej 2 TB.

Topowa wersja o nazwie NERO 12 Platinum, wyposażona jest dodatkowo we wtyczkę Blu-ray, umożliwiającą odtwarzanie filmów z płyt Blu-ray 3D i Blu-ray oraz szereg ekskluzywnych dodatków, takich jak np. tematyczne szablony filmów wideo i pokazów slajdów.

W przeciwieństwie do innych programów o tzw. charakterze multimedialnym, pakiet NERO zapewnia szybki i łatwy sposób osiągania upragnionych rezultatów, dzięki możliwości płynnego przechodzenia między aplikacjami. NERO 12 Platinum obsługuje najnowsze formaty wideo i zawiera zestaw narzędzi do konwersji, edycji, nagrywania, przesyłania strumieniowego i odtwarzania filmów, muzyki i zdjęć.

Nowości NERO już w najbliższych dniach pojawią  się w sklepach komputerowych w całym kraju  
w cenach detalicznych 299zł za NERO 12 i 349zł za NERO 12 Platinum. Więcej informacji  
o oprogramowaniu NERO można znaleźć na stronach polskiego dystrybutora: 
www.alstor.pl

Źródło: Nero

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.