Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali

AKTUALNOŚCI

PROCAD prezentuje najmniejsze drukarki 3D na rynku

W dniach od 2-4 października 2012 odbyła się V edycja Targów Metod i Narzędzi do Wirtualizacji Procesów WIRTOTECHNOLOGIA w Sosnowcu na której oczywiście nie mogło zabraknąć firmy PROCAD. Przez trzy dni prezentowali nie tylko oprogramowanie, ale również domowe drukarki 3D, które cieszyły się wielkim zainteresowaniem.

Podczas imprezy była możliwość obejrzenia urządzeń „w akcji” oraz wydrukowania własnego prototypu. Najnowsze urządzenia przeznaczone są zarówno do pracy, nauki jak i zabawy. Ze względu na niska cenę dostępne są dla wszystkich, którzy chcą prototypować.

Drukarki UP! Działaja w technologii MEM (Melted Extruted Modeling) poprzez nanoszenie warstwa po warstwie, linia po linii materiału termoplastycznego ABS.

Drukarka 3D UP! MINI to w pełni złożone urządzenie , gotowe do rozpoczęcia pracy od razu po rozpakowaniu. Komora robocza pozwala na stworzenie obiektu mieszczącego się w sześcianie o boku 12cm. Up! Mini tworzy modele przy użyciu 0,20mm warstwy roztopionego ABS.


Model wyższy DRUKARKA 3D UP! PLUS posiada komorę roboczą o wymiarach 140 x 140 x 135mm cp pozwoli stworzyć duże obiekty. Warstwa 0,15mm to lepsza jakość powierzchni i mocniejszy model. Podgrzewany stolik stabilizuje temperaturę w czasie gdy jest to niezbędne dla prawidłowego drukowania. Otwarta konstrukcja pozwala dokładnie śledzić cały proces drukowania.

Źródło: PROCAD

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.