AKTUALNOŚCI

XVI Konferencja SOLIDEXPERT - Rozwiązania dla przemysłu

Kolejna już, XVI edycja konferencji organizowanej przez firmę SOLIDEXPERT przed nami! Tegoroczna edycja wydarzenia przebiega pod hasłem „Rozwiązań dla przemysłu”. Już 26 października w Krakowie uczestnicy wydarzenia będą mogli posłuchać prelekcji nie tylko na temat nowości programowych, ale również rozwiązań optymalizujących pracę przedsiębiorstw. W agendzie spotkania pojawią się prezentacje poruszające tematykę zarządzania, nowych technologii oraz rozwiązań sprzętowych, w tym automatyzujących pracę przedsiębiorstw. XVI Konferencja SOLIDEXPERT to wydarzenie nastawione na merytorykę, podczas którego konstruktorzy, specjaliści ds. IT czy też managerowie i pracownicy najwyższego szczebla znajdą interesujące ich tematy.

Tematyka XVI Konferencji SOLIDEXPERT – Rozwiązania dla przemysłu

Merytorycznie i zróżnicowanie – tak można określić tematy, które zostaną poruszone w trakcie konferencji. Co tym razem przygotował organizator wydarzenia?

  • Podczas konferencji będzie miała premierę najnowsza wersja SOLIDWORKS 2019. Poza nowościami w istniejących rozwiązaniach, zaprezentowane zostaną takie rozwiązania jak: SOLIDWORKS CAM, SOLIDWORKS PDM czy SOLIDWORKS xDesign.

  • W ramach dedykowanego panelu, zaprezentowane zostaną rozwiązania pozwalające na optymalizacje procesu przygotowania produkcji, zarządzania zmianą oraz projektami w oparciu o system klasy ERP – Microsoft Dynamics NAV.

  • Nie zabraknie również prezentacji dedykowanego oprogramowanie od SOLIDEXPERT. Są to rozwiązania w pełni dostosowywalne do potrzeb i specyfiki przedsiębiorstwa.

  • Zaprezentowane zostaną rozwiązania sprzętowe i technologiczne wspierające pracę konstruktorów, całych firm, a także gwarantujące bezpieczeństwo gromadzonych danych. Podczas konferencji dowiemy się dlaczego warto w nie inwestować.

  • Konkurs projektowy SOLIDWORKS - MODELMANIA. Oprócz nagród za aktywność podczas konferencji, będzie można sprawdzić swoje umiejętności techniczne podczas MODELMANII i tym samym zawalczyć o cenne nagrody.

  • Tradycją wydarzenia jest przygotowanie modelu przewodniego konferencji. W tym roku będzie to frezarka, którą pracownicy SOLIDEXPERT zaprojektowali w SOLIDWORKS, a następnie własnoręcznie zbudowali. Na jej przykładzie zaprezentowane zostanie wykorzystanie rozwiązań SOLIDWORKS, SOLIDWORKS CAM i CAMWorks podczas jej powstawania, zaś uczestnicy konferencji będą mogli zobaczyć jak maszyna działa w praktyce!

  • Nie zabraknie również sekcji poświęconej edukacji oraz współpracy ze startupami. SOLIDEXPERT współpracuje z kołami naukowymi, młodymi przedsiębiorcami oraz instytucjami badawczymi. Podczas konferencji zaprezentowane zostaną efekty tej współpracy w postaci ciekawych projektów tj. motocykle czy pojazdy elektryczne. Co więcej, uczestnicy wydarzenia będą mogli do nich wsiąść, zrobić zdjęcie lub zadań pytanie ich autorom.

Pełen harmonogram jest dostępny na stronie wydarzenia.

HARMONOGRAM

Nowe kontakty biznesowe, cenne doświadczenie

W strefie partnerów nie zabraknie stanowisk firm współpracujących z SOLIDEXPERT, które zaprezentują swoją ofertę. XVI Konferencja SOLIDEXPERT to świetna okazja do spotkania z parterami lub nawiązania nowych kontaktów biznesowych z uczestnikami wydarzenia. Ze względu na planowaną tematykę konferencji, pojawią się tutaj przedstawiciele polskich firm z wielu różnorodnych branż przemysłu.

Bardzo ważny jest klimat i otoczenie konferencji. W tym roku SOLIDEXPERT zadbał o nową lokalizację wydarzenia, którą jest Stara Zajezdnia Kraków – historyczne miejsce zlokalizowane na żydowskim Kazimierzu, w którym aktualnie znajduje się browar.

W oczekiwaniu na tegoroczną edycję konferencji, zapraszamy do obejrzenia relacji z zeszłorocznej edycji wydarzenia:

Regulamin, szczegóły oraz rejestracja na XVI Konferencję SOLIDEXPERT znajdują się na stronie wydarzenia.

Strona www  -> konferencja.solidexpert.com

Źródło: SOLIDEXPERT

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.