Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Kolejne 27 cali od BenQ

Firma BenQ wprowadza na polski rynek wysokiej klasy monitor LCD z panelem VA o przekątnej 27 calii rozdzielczości Full HD - 1080p (1920x1080). Model GW2750HM ma jasność 300cd/m2, czas reakcji 12ms (4ms GTG). Kąty widzenia zawierają się w przedziale 178 /178 stopni, a pochylenie ekranu możliwe jest w zakresie -5/+15 stopni góra/dół. Monitor dedykowany jest do szerokiego kręgu odbiorców domowych jak i biurowych. Szczególne walory modelu, takie jak: duży ekran oraz wysokiej klasy matryca VA LED, powalają na doskonałe wrażenia przy korzystaniu z Internetu, oglądaniu filmów oraz korzystania z gier czy pracy z aplikacjami biurowymi – szczególnie rozbudowanymi arkuszami kalkulacyjnymi.

Technologia SensEye Human Vision Technology zapewnia doskonałą jakość obrazu przy korzystaniu z monitora w trybach ustawień – Standard, Dynamics, Photo, Film oraz RGB. Gniazda wejściowe tj. DVI-D, HDMI zapewniają korzystanie z konsol HD, odtwarzaczy Blu-ray oraz innych kompatybilnych urządzeń. Dodatkowo wbudowane jest gniazdo słuchawek oraz port audio line-in oraz gniazdo analogowe D-Sub. Monitor ma wbudowane własne głośniki o mocy 2x2W.

Monitor wyposażono w matrycę VA LED, nowej generacji ekran, charakteryzujący się bardzo wysokim kontrastem oraz wyświetlaniem ciemnych obrazów w bardzo naturalny sposób, z efektem głębokiej czerni i dobrą widocznością szczegółów.

Monitor można ustawić na biurku, a także zawiesić na ścianie za pomocą uchwytu w standardzie VESA 100x100.Wymiary 489x655x19mm i waga 5,6 kg. BenQ GW2750HM posiada klasę “ecoFACTS” która charakteryzuje się zmniejszonym oddziaływaniem na środowisko i doskonałym współczynnikiem koszt / wydajność.

Monitor jest już dostępny w Polsce w sugerowanej cenie detalicznej 1.029 zł z VAT. Gwarancja 36 miesięcy w systemie door-to-door.

Źródło: BenQ

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.