ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

II Forum Druku 3D

Już po raz drugi w Krakowie odbędzie się konferencja o nazwie Forum Druku 3D. Wydarzenie jest platformą wymiany doświadczeń i wiedzy na temat wciąż rozwijających się technologii 3D jak: projektowanie, skanowanie oraz druku 3D.

Konferencja ma na celu zaprezentowanie maszyn do druku 3D oraz systemów i technologii, w których one pracują. Przede wszystkim omawiane będą zastosowania profesjonalne. Uczestnicy będą mogli dowiedzieć się więcej na temat przykładowych zastosowań technologii addytywnej w różnych gałęziach przemysłu. Podczas konferencyjnych wystąpień nie zabraknie studiów przypadków i prezentacji autentycznych rozwiązań. Konferencja jest przeznaczona dla specjalistów, którzy już stosują technologie przyrostowe oraz dla tych, którzy dopiero zamierzają korzystać z drukarek 3D i skanerów 3D w swojej pracy.

Wielu przedsiębiorców nadal kojarzy druk 3D z niską jakością i dokładnością. Jednak na przestrzeni ostatnich lat bardzo się to zmieniło. Wytwarzamy prototypy funkcjonalne z materiałów takich jak PC-ABS, PA12, ABS. Są one później montowane na przykład w samochodach i pomyślnie przechodzą kilkumiesięczne, rygorystyczne testy. Podczas Konferencji przedstawimy Państwu praktyczne rozwiązania i autentyczne przykłady, ponieważ bardzo ważne jest dla nas prezentowanie tego, co możemy wyprodukować dzięki drukarkom 3D — mówi Piotr Gurga, współwłaściciel CadXpert i jeden z pomysłodawców Forum Druku 3D.

TERMIN
29 listopada 2017, w godzinach 9:30–16:30

MIEJSCE
Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków, ul. Galicyjska 9

II Forum Druku 3D jest imprezą towarzyszącą 22. Międzynarodowym Targom Obrabiarek, Narzędzi i Urządzeń do Obróbki Materiałów EUROTOOL oraz Międzynarodowym Targom Elementów Złącznych i Technik Łączenia FASTENER POLAND.

Więcej informacji oraz agenda konferencji TUTAJ >>>

Poniżej zobaczcie jak było w zeszłym roku.

 

Źródło: CadXpert

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.