ZW3D - oprogramowanie CAD MOLD  CAM w przystępnej cenie

AKTUALNOŚCI

23" monitor myStage od AOC ze stacją dokującą iPod

Jeśli chcesz oglądać filmy wideo i zdjęcia zrobione za pomocą telefonu iPhone® na dużym ekranie, powinieneś przyjrzeć się bliżej nowemu monitorowi AOC myStage. Ten 23-calowy (58,5 cm) monitor, znany również jako e2343Fi, posiada elegancki design i wbudowaną w podstawę stację dokującą dla urządzeń iPhone i iPod®. myStage od firmy AOC to inteligentny i przyjazny środowisku monitor skierowany m.in. do milionowej społeczności fanów Apple®.

 

AOC myStage (e2343Fi)

All-in-one dla użytkowników iPhone’a i iPoda
myStage wyświetla w całej okazałości zdjęcia i filmy z iPhone’a na ekranie o przekątnej blisko 60 cm. Wystarczy jedynie podłączyć iPhone’a lub iPoda do zintegrowanej z monitorem stacji dokującej. W ten sam sposób można odtwarzać multimedialne pliki z sieci (np. treści YouTube). Koneserzy na pewno docenią głośniki, w jakie wyposażony jest AOC myStage. W podstawę wbudowano bowiem 2 pięciowatowe głośniki SRS Premium. Monitor może więc pełnić funkcję prawdziwej stacji multimedialnej.

Dostęp do iCloud i iTunes
Pliki zapisane w iCloud mogą być odtwarzane za pomocą stacji dokującej monitora. Co więcej, podłączenie monitora do komputera daje również możliwość synchronizacji urządzeń Apple z biblioteką multimediów iTunes. Ułatwia to aktualizowanie treści na urządzeniach mobilnych.

Ładowanie baterii przez stację dokującą
W trakcie podłączenia urządzeń iPhone lub iPod do stacji dokującej, monitor ładuje ich baterie. myStage można więc dodatkowo używać jako ładowarkę, a oszczędzając przy tym miejsce, łatwiej utrzymać na biurku porządek (nie trzeba już korzystać z konwencjonalnych stacji dokujących i złączy USB).

Doskonała rozrywka i wsparcie w biurze
Dzięki stacji dokującej na dużym ekranie monitora można szybko i wygodnie dokonać prezentacji zdjęć lub filmów wprost z iPhone’a. Błyskawiczne połączenie sprzętu Apple z monitorem może być bardzo przydatne w pracy, kiedy np. w czasie spotkania chcemy zaprezentować na dużym ekranie zdjęcia lub inne materiały.

Przemyślany design
Czarna obudowa myStage przyciąga wzrok i idealnie pasuje do stylowych produktów Apple. Nawet profil monitora jest imponujący – to zaledwie 12,9 mm grubości. Tak smukły wyświetlacz to zasługa zastosowania energooszczędnego, przyjaznego dla środowiska podświetlenia LED. Gniazda wejściowe znajdują się w podstawie monitora, aby wiszące kable nie zaburzały jego estetyki. Wszystko to razem sprawia, że myStage jest idealnym dodatkiem do każdego nowoczesnego biura.

Innowacyjna technologia dźwięku
Dwa 5-watowe głośniki premium zintegrowane z podstawą oraz innowacyjna technologia SRS (Sound System Retrieval), zapewniająca doskonałą jakość dźwięku, sprawiają, że e2343Fi wyróżnia się również swoimi możliwościami audio. Ten model nie potrzebuje zewnętrznych głośników (i wreszcie zawadzające kable nie są już potrzebne).

Wydajna technologia z podświetleniem LED
Dzięki kontrastowi dynamicznemu 50,000,000:1 (1000:1 kontrast typowy) i ultra-szybkiemu czasowi reakcji 2 ms szary-do-szarego, myStage daje wysoką rozdzielczość nagrań wideo wyświetlanych bezpośrednio z iPhone’a w doskonałej jakości obrazu i bez efektu smużenia. Sygnał może być przekazany do monitora również przez złącza VGA i HDMI. Monitor wspiera zabezpieczenie przed kopiowaniem HDCP.

Przyjazny do środowiska
Technologia podświetlenia LED jest wyjątkowo energooszczędna. Pobiera mniej niż 34W energii podczas standardowego użytkowania i około 0,5W w trybie stand-by. AOC myStage zużywa od 40 do 50% mniej energii niż konwencjonalne monitory LCD. Dodatkowo, inteligentne tryby pracy sprzyjają dalszej oszczędności. Eliminacja rtęci z procesu produkcji sprawia, że wyświetlacz jest przyjazny dla środowiska. Potwierdzają to certyfikaty, takie jak Energy Star i EPEAT Silver.

AOC prezentuje dobrze przemyślaną koncepcję produktu. Poza funkcjami konwencjonalnego monitora, myStage e2343Fi jest miłym dodatkiem dla użytkowników produktów Apple. Wpinając je w stację dokującą mogą oni łatwo zmienić taki zestaw w prawdziwe stacje multimedialne. Monitor myStage jest dostępny już teraz w sugerowanej cenie detalicznej 1147 zł. Okres gwarancji wynosi 3 lata z możliwością wymiany.

Źródło: AOC

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.