Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

Polskie akcenty na SOLIDWORKS WORLD 2017

SOLIDWORKS WORLD odwiedza zawsze liczne grono użytkowników i przedstawicieli dystrybutorów z Polski. Podobnie jak rok temu (prezentacja aplikacji "TYLKO") pojawiły się polskie akcenty w trakcie sesji generalnej.

Firma PESA Bydgoszcz jest producentem pociągów elektrycznych i spalinowych, lokomotyw oraz tramwajów. Wysoka jakość i ponadczasowy design sprawiają, że pojazdy PESY są dostarczane do wielu krajów. Pomysły, projekty, a także dokumentacja produkcyjna są dziełem Działu Badań i Rozwoju, który na co dzień korzysta z narzędzi z portfolio SOLIDWORKS wdrożonych przez firmę SOLIDEXPERT. Dzięki szerokim możliwością dostosowania oprogramowania pod konkretne potrzeby, proces projektowo-produkcyjny jest w pełni zoptymalizowany. Bydgoska PESA zdobywa coraz to nowe rynki, a dzięki temu polska marka jest promowana na całym świecie, co również miało miejsce podczas SOLIDWORKS World 2017 w Los Angeles.

SOLIDEXPERT w tym roku jak i w poprzednim przyjechał w bardzo mocnym składzie. Jest to związane z modelem prowadzenia firmy, w którym każdy z działów ma swojego przedstawiciela na SWW17. Tym samym firma z roku na rok podnosi kwalifikacje swoich pracowników.

DPS Software przybył na spotkanie użytkowników w znacznie skromniejszym składzie, ale za to z mocnym i zauważanym akcentem. Wyjątkowe wyróżnienie „500 Club Award” zostało przyznane Józefowi Skoworodko za sprzedanie ponad 500 licencji oprogramowania a nagroda została wręczona podczas konferencji.

Jak sam mówi „doradzanie w rozwoju firm i możliwość współuczestniczenia w projektowaniu lepszych produktów przy użyciu oprogramowania SOLIDWORKS jest pasjonującym zajęciem. Klienci doceniają nie tylko samo środowisko projektowe SOLIDWORKS, ale też analizy inżynierskie, zarządzanie dokumentacją projektową dostępne w modułach dodatkowych SOLIDWORKS.”

Jacek Koczmierowski z firmy DPS Software tworzy z pasją realistyczne wizualizacje.

"Dzięki takim rozwiązaniom jak SOLIDWORKS Visualize jestem w stanie uzyskać obrazy, które do złudzenia przypominają rzeczywistość. Oprogramowanie pozwala mi rozwijać zainteresowania w zakresie renderingów, a możliwość zaprezentowania efektów mojej pracy w ramach SWW17 jest dla mnie olbrzymim wyróżnieniem."

Poniżej jedna z nich.

Premium Solutions Polska to firma z ponad 10 letnim doświadczeniem. Dostarcza narzędzia i wiedzę z zakresu projektowania CAD, technologii wytwarzania i sterowania maszynami CAM, obliczeń inżynierskich CAE / MES oraz przepływów CFD.

CADWorks od wielu lat sukcesywnie optymalizuje procesy komputerowego projektowania przemysłowego w kolejnych przedsiębiorstwach na terenie całego kraju. Świadczy usługi dla firm zainteresowanych uproszczeniem, usprawnieniem i redukcją kosztów opracowania produktu.

Źródło: 3dcad.pl

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.