Dni druku 3D
STOM 2021 - Salon Technologii Obróbki Metali
Konkurs UNIGRAPHICS NX

AKTUALNOŚCI

CAMdivision - Top Partner in Poland 2016

Na dorocznej konferencji partnerów biznesowych firmy Siemens PLM Software z regionu EMEA: EPLS – EMEA Partner Leadership Summit 2017, która odbyła się w Bukareszcie w dniach 31.01-01.02 2017 CAMdivision otrzymała kolejne wyróżnienie: „Top Partner in Poland FY16”

CAMdivision jest obecnie w Polsce największym partnerem handlowym SIEMENS PLM z najwyższym PLATYNOWYM statusem. W ciągu ostatnich 10 lat jako jedyna firma z Polski zdobyli już pięć europejskich wyróżnień Top EMEA… i dodatkowo 4 tytuły Top Partner in Poland.

Warto również wspomnieć, że rok temu zdobyli prestiżową nagrodę „Top European Partner for Product Manufacturing Software FY15”.

Nagrody te są efektem kolejnego roku najlepszej w Polsce sprzedaży rozwiązań NX CAD/CAM oraz dalszego rozwoju w kierunku wdrożeń w Europie. Od początku firma obrała kierunek na niełatwy rynek wdrożeń oprogramowania do projektowania form wtryskowych, tłoczników, programowania maszyn wieloosiowych CNC w czym NX – jako kompleksowe rozwiązanie – bardzo dobrze się sprawdza. Wdrożyli też pierwsze w Polsce i Europie rozwiązania do programowania robotów frezujących – NX CAM Robotics.

Oprócz bibliotek FCPK Bytów do pakietu NX Mold Design wprowadzają obecnie nowe narzędzie tj. Rapid Mold – jest to zestaw ustawień startowych zoptymalizowanych pod firmy specjalizujące się w konstrukcji form wtryskowych.

CAMdivision swojej działalności nie ogranicza tylko do wdrożeń. Już w lutym będzie dostępna nowa książka do NX CAM – podobno właśnie przyjechała z drukarni.

Spotkanie było obfite w wiele niespodzianek jak np. blisko godzinny wykład Bruce Dickinsona, wokalisty zespołu Iron Maiden na temat „How To Turn Customers Into Fans„.  Firmy powinny tworzyć grupy fanów, a nie klientów… – mówił do uczestników Bruce Dickinson, który jest także przedsiębiorcą z branży lotniczej. Wokalista Iron Maiden pokazał swój telefon komórkowy – starą nokię. Podkreślił, że telefon służy mu wyłącznie do rozmawiania. Namawiał do rozmów w biznesie, zamiast np. wysyłania bezużytecznych, jego zdaniem, maili.

Z wykładów prowadzonych przez Siemens niezwykle ciekawe było wystąpienie na temat mocno obecnie rozwijanych w pakietach NX CAD/CAM modułów związanych z drukiem 3D tj. Convergent Modeling i Additive Machining.

Źródło: CAMdivision

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.