AKTUALNOŚCI

Partner Pavilon na SWW17 - co warto zobaczyć?

Jak co roku i tym razem na SOLIDWORKS WORLD 2017 udostępniony będzie pawilon z firmami współpracującymi z aplikacjami SOLIDWORKS. Tylko dla Was robimy krótki przegląd nowości i narzędzi godnych uwagi.

 

 

Markforget

Do hitów należeć będzie z pewnością firma Markforget, wykraczają poza granicę ogólnie rozumianych prototypów wykonanych w technologi druku 3D. Wykorzystuje unikalną technologię druku z włókien węglowych, które mogą być wzmocnione metalowym rdzeniem. Sposób ten łamie bariery pomiędzy ideą a rzeczywistością dla każdego projektanta, inżyniera czy producenta. Elementy wykonane są z rekordową rozdzielczością sięgającą do 50 mikronów dla pojedynczej warstwy druku. W efekcie otrzymujemy przedmiot, który łączy takie cechy jak dokładność, jakość i wytrzymałość.

Ultimaker

Ultimaker to kolejny przykład na to że przyszłość to drukarki 3D. Dzięki unikalnemu systemowi automatycznego podnoszenia dyszy przy wsparciu kombinacji materiałów drukarka może tworzyć skomplikowane geometrie. Sukces firmy zapewniła drukarka Ultimaker 2+, która została doceniona zarówno przez użytkowników jak i fachowe grono dziennikarzy. Oprócz swojej popularnej drukarki zobaczyć będzie można nowe wersje drukarek Ulitmate 3 i Ultimate 3 Extended.

Freight Farms

Freight Farms to firma, której celem jest zaspokojenie potrzeb zmieniającego się krajobrazu na świecie przez dostarczenie rozwiązań fizycznych i cyfrowych do tworzenia lokalnych ekosystemów. Co to oznacza w rzeczywistości? Firma zaprojektowała, zbudowała i zautomatyzowała proces farm wewnątrz kontenerów. Tak, dobrze zrozumieliście - wewnątrz kontenera!!! Pozwoli to każdemu na hodowlę roślin, warzyw, dosłownie czego chcecie przez 365 dni w roku niezależnie od położenia geograficznego.

Źródło: 3DCAD.pl, SOLIDWORKS

INNE AKUALNOŚCI

REKLAMA

dołącz do CADNews

© Wszelkie prawa zastrzeżone. Nie wyrażamy zgody na kopiowanie całości lub fragmentów treści ze stron należących do grupy EMG S.C.
Informujemy, iż dla celów statystycznych korzystamy z plików cookies . Pliki cookies użytkownik może kontrolować za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej.